Mesajıma geç cevap verilmesi

Nedenini sor sadece. Ben de mesajlara saatler sonra cevap veririm, geri dönüş yapma isteğim olmuyor çoğunlukla, üşeniyorum.

1 olur, 2 olur anlarım. Sürekli mesajıma geç cevap verilince kafayı yiyorum. Sinirden elim ayağım titriyor. Yazıcam ona "Tenezzül edip mesajıma baksaydın." diye. Mantıklı düşündüğümden emin olmadığım için atmadım.

Sizce atmalı mıyım? Gerçekten sinirlerim bozuldu.
Hocam belkide işi vardır diğer arkadaşların dediği gibi. Ha bir de eğer sürekli böyle geç cevaplar veriyorsa sizinle konuşmak istemiyor da olabilir. Ama dediğim gibi mesela ben, bir arkadaşım mesaj yazsa geç cevap veririm muhtamelen ama onu sevmediğimden değil ya telefona bakmadığım için ya da o an işim oluyor sonrasında cevap yazmayı unutuyorum. Nedenini sormanız en mantıklısı düzgün bir dille tabii ki.

Hocam ben mesajı yarım saat önce atmışım o çevrimiçi. Hala bakmamış.

İşi olduğunu da düşünmüyorum. Evde, karantinada şu an.

Modlu WhatsApp'larda sürekli çevrimiçi tarzı bir ayar oluyor genelde.

Ben de kullanıyorum hatta, acaba o yüzden olabilir mi? :D

yav şimdi ben bu özellik yüzünden kim bilir ne kadar laf yedim :D
yeni aklıma geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevrimiçi olduğu halde cevap vermiyorsa yüksek ihtimal soğumuştur veya kendinden soğutmaya, seninle daha az iletişim kurmaya çalışıyordur.
Kısaca seni bekletip, çevrimiçi olup, cevap vermiyorsa ya da fazlasıyla geç cevap veriyorsa onun için pek bir şey ifade etmiyorsundur.
Fazla uzatmadan iletişimi tamamen kesmeye bak ya da sende aynı şekilde gerektiğinde ona cevap ver.
Çevrimiçi olup da cevap vermiyen bir insan hakkında daha farklı düşünceler edinemezsin.
Yok işi olabilir, başkasıyla konuşuyor falan falan hepsi hikaye kanka cevap verecek kişi bekletmeden her türlü cevabı verir zaten.

1 olur, 2 olur anlarım. Sürekli mesajıma geç cevap verilince kafayı yiyorum. Sinirden elim ayağım titriyor. Yazacağım ona "tenezzül edip mesajıma baksaydın." diye. Mantıklı düşündüğümden emin olmadığım için atmadım.

Sizce atmalı mıyım? Gerçekten sinirlerim bozuldu.

Ben sürekli oyun oynayan birisiyim ve kimsenin mesajını dikkate almam mesaja bakarım 3 dk sonra dönerim gene yazarım sonra bana görüldü atsınlar geç yazsınlar bunlar takılcak şeyler değil bence.

Geri
Yukarı