WhatsApp mesajıma geç cevap verilmesi

yusology

Hectopat
Daha fazla  
Yakın olduğum birisi mesajlarıma sürekli geç cevap veriyor. Kontrol ettiğimde gün içinde sıkça çevrimiçi oluyor fakat genellikle çok fazla cümle kurmadan geceye yakın mesajlarıma dönüyor ve ben tekrar yazdığımda 10 dakika sonra çevrimiçi olsa bile dönüş yapmıyor, sonraki günün gecesine cevap veriyor tekrar. Bu 2 haftadır böyle tekrarlanıyor. Sizce neden kaynaklıdır bir fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinizi geriye çekin bakalım. Biraz da o adım atsın. Şayet atmıyorsa belki de sizinle görüşmek istemiyordur veya öncelikleri arasında değilsinizdir. Yakınlığınızı da sorgulamanızda fayda var bence.

''Kaçan balık kovalanır.''​

Yanlış anlamayın ama sizden biraz sıkılmış olabilir mi? Neden böyle yaptığının sebebini sorabilirsiniz veya sizde mesaj yazmayı bırakabilirsiniz. Aradan zaman geçince tekrar yazacaktır.

Yakın olduğum birisi mesajlarıma sürekli geç cevap veriyor. Kontrol ettiğimde gün içinde sıkça çevrimiçi oluyor fakat genellikle çok fazla cümle kurmadan geceye yakın mesajlarıma dönüyor ve ben tekrar yazdığımda 10 dakika sonra çevrimiçi olsa bile dönüş yapmıyor, sonraki günün gecesine cevap veriyor tekrar. Bu 2 haftadır böyle tekrarlanıyor. Sizce neden kaynaklıdır bir fikriniz var mı?
Sizle iletişime geçmek istemiyor olabilir mi? Ayrıca siz uzaklaşın bir müddet. Bakalım ne davranışlar gözlemleyeceksin.

Direkt goruntulu arayin. Son 4-5 yildir mesajlasma kulturu curuyor. Ara ve konus. Aramani da acmiyorsa demekki o kisinin hayatinda yer etmiyorsun, yol ver.

Sana tavsiye, "mesajlasma"'yi mumkun oldugunca 0'a indir. Herkesi ara. Denedim oldu. Yok oyle mesajima 12 saat sonra cevap vermeler.

Yeni konular

Geri
Yukarı