Mesajlar ve beğeniler kısmı görünmüyor

Sayaçlar geri gelsin

• Evet

Oy: 35 74,5%
  • Hayır

Oy: 12 25,5%

• Oy verenlerin toplamı
    47
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sol taraf çok boş kaldı, orası ayrı ama mesaj ve beğeni sayısına göre yargılanıp özel ilgi gören üyeler için de iyi oldu. Bilmiyorum, kalksa bir türlü, kalkmasa bir türlü.

İşletim sistemi ve tarayıcı bilgisinin de kalkması kötü oldu ama, en azından biraz doldururdu orayı. 😅

Mesaj ve beğeninin kalkması bence iyi oldu. Daha bugün o sayıya göre cevap yazan birisini gördüm. Ama oraya not veya GIF ekleyebilsek güzel olurdu. Tarayıcı ve işletim sisteminin gitmesi kötü olmuş.

Sol taraf çok boş kaldı, orası ayrı ama mesaj ve beğeni sayısına göre yargılanıp özel ilgi gören üyeler için de iyi oldu. Bilmiyorum, kalksa bir türlü, kalkmasa bir türlü.

İşletim sistemi ve tarayıcı bilgisinin de kalkması kötü oldu ama, en azından biraz doldururdu orayı. 😅

Son kez söylüyorum, profilde de gözüküyor o bilgiler.

Ya ben Windows 2000'de konu açıp mesaj atacaktım altımda gözükecekti Windows 2000 diye hayallerim suya düştü :(

Yeni güncelleme ile kaldırıldılar. Üye isminin üstüne gelerek görebilirsiniz.

Ek olarak, OS bilgisi de kalkmış.

Ben zaten hep öyle kullaniyordum senelerdir, hatta burada nasil yapilacagini falan anlatmistim. Technopat beni dinlemese de Xenforo dinliyor en azindan. Her zaman söyle düsünmüsümdür, bana ne milletin kac iletisi ya da kac begenisi oldugundan. Bana ne hangi tarihte foruma kayit olmus, seviyesi neymis vs. gibi bilgilerden. Cok merak ediyorsam üyenin profiline tiklar bakarim mantigiyla düsünürüm. Aklin yolu birmis :)

Sevgiler :)

İleride isim, rütbe ve avatar da gidecekmiş, herkes anonim olacakmış. Bari yer, katılım tarihi, Operating System bilgileri kalsaydı.

Zaten bugün açılan bir konuda bu durum ile ilgili öneri yaptık. Konuyu mesaj gönderimine kapattılar. En azından seçenekli olabilir. Görmek istemeyen kapatır, görmek isteyen açar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı