Mesajlarınızı sık beğenen üyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen değilmişsin @UBerk imiş. Sonradan etiketlemiş beni :)

Bu arada normal konularda seni az görüyorum artık, konu dışına kaydın galiba.

1000 mesaj oldu, 11 en iyi cevap var, doğru bilgi vererek beğeni de kastım ve Hectopat oldum 1 ayda. Hep Hectopat olmak isterdim, oldum da. Şu anlık yardımcı olmayı azalttım, telefon klavyesiyle çok zor oluyor. Yakında tekrar bilgisayar başına geçip foruma günlük birkaç saat ayıracağım. O zamana kadar normal konularda fazla görünmeyebilirim. Bahçedeki işleri bitirip (kayısıları toplayıp yaracağım, kirazları toplayacağım, garajın tavanına köpük döşeyeceğim, gülleri budayacağım, kiraz ağacını sökünce açığa çıkan odunları kıracağım ve yeni bir kayısı ağacı dikeceğim) tekrar zaman ayırınca normal konularda görürsün.

Moderatörlük geçmişin vardı sanki, belki hakkımda bilgin vardır. Uzun süredir üyeyim. O kadar çok bilgisiz kişiyle tartıştım ki o kısımlardan soğudum. Sanki futbol takımı tutar gibi kendi görüşlerini savunuyorlar. Kendi görüşleri derken düşünüp ürettikleri fikirler değil, oradan buradan duydukları. O yüzden bahçe ve garaj işleriyle kafa dağıtıp geleceğim. O zamana kadar konu dışı ağırlıklı gezinirim.

Hectopat'ı görünce aklıma geldi, Kilopat olmuşum sessiz sedasız :p 4 Ay oldu foruma geleli. Kim bilir bazı eskilerden daha iyi biliyorumdur ortamları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı