MESEM'den örgüne geçiş yapınca aynı sınıftan devam mı edilir?

abdurrahman00

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 9. sınıf ilk dönemin bitmesine 2 hafta falan kala ben MESEM eğitime geçtim ve şu an 9'u bitirmeye 2 hafta kaldı. Biliyorsunuz 16 Haziran'da bitiyor, işin özeti ben geri okula geçmek istiyorum fakat herkesten farklı bir şey duyuyorum. Birisi diyor ki tekrar 9'dan başlarsın birisi diyor 10'dan devam edersin. İlçe milli eğitime sordum dedi ki olur geçiririz dedi. Peki hocam 10. Sınıftan devam edebilir miyim? Dedim onu ders kredilerin belirler dedi, size sorum şu; Örgün eğitime kaldığım yerden devam edebilir miyim? Aranızda bu sorunu yaşayanlar var mı?

Hocam kredin nedir?
Mesem'de durum nasıl bilmiyorum ama kendim 2 kere örgünden açığa geçtim, açıktan örgüne geçerken kaldığım yerden devam etmiştim.

Hocam kaldığınız yerden devam ediyorsunuz, bende aynı şekilde 10. sınıfta geçmiştim sonrasında kendi sınıfımdan devam ettim.

Hocam kaldığınız yerden devam ediyorsunuz, bende aynı şekilde 10. sınıfta geçmiştim sonrasında kendi sınıfımdan devam ettim.

Dersler önemli mi ben MESEM de hiç sınavlara falan girmedim adamakıllı ne olacak bilmiyorum geçen sene de ilk sınavlara girmiştim diğerlerini girmedim geçtim.

Dersler önemli mi ben MESEM de hiç sınavlara falan girmedim adamakıllı ne olacak bilmiyorum geçen sene de ilk sınavlara girmiştim diğerlerini girmedim geçtim.
Mesem de sınıfı geçip sonrasında normal okulunuza geçmeniz daha iyi olabilir. Yaz tatilinde geçersiniz yani normal okula.

Hocam kredin nedir?
Mesem'de durum nasıl bilmiyorum ama kendim 2 kere örgünden açığa geçtim, açıktan örgüne geçerken kaldığım yer
Aynen öyle yapacağım hocam teşekkür ederim, biraz da hocanın insiyatifine bağli diyorlar yani isteseler geçirebiliyolarmiş YouTube'da bir video da gördüm.
Hocam kredin nedir?
Mesem'de durum nasıl bilmiyorum ama kendim 2 kere örgünden açığa geçtim, açıktan örgüne geçerken kaldığım yerden devam etmiştim

10 dan devam edebilirmiyim yani?

Hocam kredin nedir?
Mesem'de durum nasıl bilmiyorum ama kendim 2 kere örgünden açığa geçtim, açıktan örgüne geçerken kaldığım yerden devam etmiştim.
Kredi dediğimiz şey ne Hocam onu bi öğrenebilsem

Yeni konular

Geri
Yukarı