Meşhur takısı yasaklanmadı mı?

Önüne gelen meşhur yazıyor dükkanının önüne. Hayatımda duymadım ismini ama meşhurmuş...

Dayıcım pilav satıyorsun sen pilav, senin neyin meşhur olabilir, ne kadar mehşur olabilirsin?

Ayrıca bu tür takılar yasaklamıştı, ne oldu? Yasak mı kalktı yoksa uygulanmıyor mu?

Eki Görüntüle 941729

Bence müşteri çekmek için yapılıyor abi :D

Önüne gelen meşhur yazıyor dükkanının önüne. Hayatımda duymadım ismini ama meşhurmuş...

Dayıcım pilav satıyosun sen pilav, senin neyin meşhur olabilir, ne kadar mehşur olabilirsin?

Ayrıca bu tür takılar yasaklanmıştı, ne oldu? Yasak mı kalktı yoksa uygulanmıyor mu?

Eki Görüntüle 941729

Meşhur siz bilmiyorsunuz, adamı tüm Türkiye tanıyor "Meşhur Pilavcının Yeri" yani adam meşhur (!)

Dayıcım pilav satıyosun sen pilav, senin neyin meşhur olabilir, ne kadar mehşur olabilirsin?

Ayrıca bu tür takılar yasaklanmıştı, ne oldu? Yasak mı kalktı yoksa uygulanmıyor mu?

Eki Görüntüle 941729
Hocam hayatımda gördüğüm en haklı konu dışı bölümü mesajı sizden geldi.
Konuya gelecek olursak normalde adlandırmaya karışmanın serbest ticarete dokunduğunu düşünürüm ama sizin tabirinizle cami karşısı pişavcının bile önüne meşhur koyması garip, o yüzden kaldırılsın.

Ayrıca bu tür takılar yasaklamıştı, ne oldu? Yasak mı kalktı yoksa uygulanmıyor mu?
Umursayan yok sanırım. Ben de böyle bir yola başvurulduğunu duymuştum ama bilemiyorum. Hâlâ bazı yerlerde, girişinde afili bir ton ile kocaman "Meşhur" yazan işletmelere rastlıyorum. Saçmalık resmen.

Benzer işler:
Screenshot_4.png

Yasaklandı mı bilmiyorum ama yasak olsa dahi uymazlar, normal.

Geçen Öncü'den eve sipariş geldi, broşürde ''Öncü'' Logosu sol üstte, en üstte de kocaman ''Meşhur!'' yazıyor, evdekiler dönercinin adını ''Meşhur'' zannetmiş.

Geri
Yukarı