Meslek Hayalleriniz

Bilgisayar mühendisi ya da siyasetçi.

Sizce benim Elektrik-Elektronik Mühendisliğini seçmem doğru olmuş mu anlattıklarıma göre?
Hayellerinde ki mesleği seç. Doğru olup olmasına gerek yok bu konuda mesleği seçen kişi sensin yani biz ne desek yalan olur.

İfadeler: Fer
@Awhlind hocam vallahi hayallerimden vazgeçeceğim galiba, çünkü bu 2 meslek kafamı çok karıştırdı. Birini seçersem diğerinden eksik kalacağım. Ben yoksa 2 tane bölüm mü okuyup bitirsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benimde küçüklükten gelen bilgisayar mühendisi olma hayallerim liseye başladıktan sonra sönmeye başladı. Şuan ise pilot olmayı hayal ediyorum fakat olamazsam en azından uçak mühendisliğine girmeyi denerim.

@Awhlind hocam vallahi hayallerimden vazgeçeceğim galiba, çünkü bu 2 meslek kafamı ç0k karıştırdı. Birini seçersem diğerinden eksik kalacağım. Ben yoksa 2 tane bölüm mü okuyup bitirsem?
Zaten ikisi de birbirine bağlantılı donanım da iyiysen donanımı seç, yazılım da iyisen yazılımı seç. Ya da hangisini okumak daha içinden geliyorsa. Bak şimdi benimde kafam karıştı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…