Meslek Hayalleriniz

@SideWinder hocam yanlış hatırlamıyorsam @Jira'da bu bölümü okuyordu galiba. Galiba sizin yapacağınız mesleğin bilgisayar, makine, elektrik-elektronik ile büyük bir bağlantısı var galiba değil mi? :D
Evet. :) Aslında ben de Bilgisayar mühendisliği düşünüyordum. Ama mezun oranları çok yüksek. Dolayısıyla genç mezunlar çok olacak ve orta yaşlarda iş bulmak zorlaşacak.

Bilgisayar Mühendisliği mesleğiyle ilgili hiçbir pozitif düşüncem yok artık. Sebebini zaten önceki mesajlarımda paylaştım. Telekomünikasyon, Donanım, Devre, Elektrik vb. şeylere merakım var.

Ben küçükken babam ne zaman elektrikle, makine vb. şeylerle uğraşsa hep ben yanına gidip kurcalardım hatta benden yardım bile isterdi. Ayrıca benim matematik dersine merakım var.

7. ve 8. Sınıf konularının hepsini biliyorum. Geometri, Cebirsel İfadeler, Yüzdelikler vb. konularla aram iyi, ne zaman bu konuyu işlesem hep bütün soruları yapıyorum rahatlıkla. :D :D

Sizce benim bu seçim cidden iyi olmuş mu? Söylediklerim uyuşuyor olabilir mi? :) :)

Yeni konular

Geri
Yukarı