Meslek lisesi ek puan eklenir mi?

XSamet06

Kilopat
Yer
Skellige
Elektrik-elektronik bölümünden mezun oldum ve bu sene sınava hazırlanacağım. Sorum şu TYT de ek puan aldım ama onun dışındaki sözel, eşit ağırlık vb. bölümlerde ek puan alamadım OBP hariç. Sayısalda çözmediğim için bilmiyorum, ek puanım sayısala bir dahaki sene çözdüğümde eklenecek mi?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Elektrik-elektronik bölümünden mezun oldum ve bu sene sınava hazırlanacağım. Sorum şu TYT de ek puan aldım ama onun dışındaki sözel, eşit ağırlık vb. bölümlerde ek puan alamadım OBP hariç. Sayısalda çözmediğim için bilmiyorum, ek puanım sayısala bir dahaki sene çözdüğümde eklenecek mi?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

TYT ek puani sadece lisede okudugun bolumle ilgili Bolume gidersen ek puan alirsin internete yazarsan hangi bolumlere ek puanla girebilirim gorürsün.

TYT ek puani sadece lisede okudugun bolumle ilgili Bolu'me gidersen ek puan alirsin internete yazarsan hangi bolumlere ek puanla girebilirim gorürsün.

Şimdi ben bölümümle ilgili tercih yaptığımda sadece tyt üzerindenmi ek puan alacağım ve 4 yıllık bölümlerde işe yaramayacak mı bu? Tam olarak bilmiyorum puan sistemini kusura bakma.

Geri
Yukarı