Meslek lisesi en iyi bölüm hangisi?

Öncelikle Senin ilgin isteklerin merakın daha önemli kardeşim. Ben Elektrik Elektronik Alanı Haberleşme Teknolojisi dalı mezunuyum ve bilerek isteyerek seçtim iyi ki de seçmişim ve iyi ki de mezunuyum. Elektrik elektronik veya Bilişim seçmeni tavsiye ederim ama diğer arkadaşların ve benimde dediğim gibi senin isteklerin daha önemli hem ayrıca herkes elektrik elektronik veya bilişim okuyacak diye bir şey de yok. Üniversiteden bir kaç arkadaşımda motor mezunuydu ama onlarda gayet memnunlardı mesela motor bölümünden. Bölümleri iyice araştırıp tartmanı imkanın varsa hali hazırda okuyan arkadaşlarla veya mezunlarla görüşüp fikir almanı da önerebilirim karar vermende kafanda şekillendirmende az da olsa faydası olabilir. "Ben bunu yaparım yaaa" "Ulan hoşuma da gitti heee" dediğin bölümü seç yoksa benim lisede sınıfta bir arkadaş vardı istemeye istemeye seçtiğini okuduğunu ve memnun olmadığını söylemişti notları da kötüydü sonra okulu bırakmıştı mesela onun gibi olmayasın yani Allah muhafaza :)

Geri
Yukarı