Meslek lisesi okumanın faydaları nelerdir?

Nasıl bir dezavantaj Hocam

Ortamı çok kötü, oturduğu yerdeki meslek lisesini bilmeden sallamışsınız, bizim burada vardı, serseri, sigara içen, hamile bırakan herkes vardı, Allah'tan ben oraya gitmedim, öyle okullardan hiçbir şey olunmaz, istediğinizi diyebilirsiniz, arkadaş çevresine takılmayın sizin elinizde diyebilirsiniz, eskiden kendi halinde ağzından küfür çıkmayan çocuklar o liseye gittiği için bildiğiniz serseri olmuşlar.

Öyle bir şey şu ana kadar olmadı.

Bende meslek lisesi mezunuyum fakat universiteye yonelmeyi tercih ettim, is bulma konusunda teknikerlerlerin muhendislerden daha avantajli oldugunu soyleyebilirim. Alacagin maas hakkinda cok bir bilgim olmamakla birlikte tecrube kazandiktan sonra 5-6k kazanan arkadaslarim var.

Meslek lisesi makine bölümünü okuyorum. Meslek lisesi okumanın faydaları nelerdir?
LGS' den 0 çekeni meslek lisesine yolladıkları için adı çıkmıştır. Ben Bilişim mezunuyum. Okul bana yazılım, grafik tasarım, muhasebe öğretti ama gel gör iş yok. Fen lisesinde okuyanlar bile şu an bilgisayar mühendisliği seçiyorlar düşün, sen onlardan 1-0 önde başlıyorsun.
Kaç puan verir ek puandan?
40 puan veriyor.
:d Sana fosforlu eşofmanlılar denk gelmiş. Bayağı abartmışsın.

Aynen dostum, hamile kaldılar devlet "napim" deyip geçti değil mi? atıyorsunuz bari az atın. Ailenden duyduklarını gelip burada söyleme hamile olayını çok fazla abartmışsın biraz daha düşün ondan sonra tekrar yaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…