Meslek lisesi otomotiv bölümü mezunu maaşı nedir?

Dionisos19

Picopat
Meslek lisesi mezunuyum. Otomotiv bölümü, olduğum dal ise elektromekanik. Sizce elektromekanik mi koparta mı boya mı daha iyi kazandırır maaş olarak? Diyelim şansım iyi gitti Mercedes'e başvurdum kabul oldu, ne kadar maaş alırım bilgisi olan yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Meslek lisesi mezunuyum. Otomotiv bölümü, olduğum dal ise elektromekanik. Sizce elektromekanik mi koparta mı boya mı daha iyi kazandırır maaş olarak? Diyelim şansım iyi gitti Mercedes'e başvurdum kabul oldu, ne kadar maaş alırım bilgisi olan yazabilir mi?

Üniversitenin hangi bölümü hocam.

Elektromekanik daha fazla bilgi ve beceri gerektirir haliyle fazla kazandırır. Bende mezunuyum fakat yıllardır araç işine giremedim.

TR Mercedes Türk Üniversite mezunu altı almıyor. Lise mezununu temel işçi sayıyor 10-12K alırsınız. İlk sene asgari ücret verebilirler, Oyak Renault'ta çalışan üniversite arkadaşım var bazı bilgilere hakim sormak istediğiniz varsa iletebilirim ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı