Meslek Lisesinde Ne yapılmalı?

Yav herkesin kafasında neden meslek liseleri konusunda böyle bir algı var? Ben meslek lisesinde okuyorum. Öyle abartıldığı gibi dönerli, keserli, serserili bir ortam yok. Kimse durup dururken gelip sana laf atıp, kavga etmez. Nerede, nasıl davranacağını bilmen yeterli.

İlk dönem sürekli sıra arkadaşınla takıl fazla kimseyle muhattap olma, sen fazla takmazsan onların bir gün işi düşer sen de o arada samimi olursun. Gidebiliyorsan ATP bölümlerine git. ATP Bilişim önerimdir, AMP sıkıntılılarla dolu. Okul başladıktan sonra nakil alabilirsin AMP bölümünden ATP'ye. Hayırlı günler.

İnsanlar genelde durup dururken birilerini dövmezler. Düzgünce konuşursan dayan yiyeceğin durumdan bile kurtulma şansın var. Ama önce dayak yiyecek duruma düşmek için bir şeyler yapman gerekiyor. Bu kadar korkma. O da olmaz muhtemelen ama en kötü dayak yersin. Öldüresiye dövmezler.

Sen okuluna ve derslerine bakmaya bak. Bir de milletin kız arkadaşına bakma. Sonra dövdüler beni diye konu açarsın.

Hocam meslek lisesinde o iş değişiyor. Kuzenimden biliyorum.

Şu arkadaş çok daha faydalı olacaktır(!);

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

''Ben Bear Grylls, size dünyanın en tehlikeli yerlerinde hayatta kalmanın sırlarını göstereceğim''

Kimseye bulaşmayın muhtemelen onlar da size bulaşmayacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı