Meslek lisesinde okuyan birinin yapay zeka kazanması mümkün mü?

Demi Lovato

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Meslek lisesinde okuyorum. 10. sınıfım notlarım fena değil meslek lisesini seçtiğime çok pişmanım. Gerçi puanım da yetmiyordu. Anadolu da okumak yerine meslek de okurum. Daha iyi dedim üniveriste kazanamazsak bir mesleğimiz oluyor sonuçta, elektrik okuyorum bu arada yapay zeka mühendisi olmayı çok istiyorum. Şimdiden günlük çalışsam kazanabilir miyim yapay zekayı? Bu arada yurt dışında ki bir üniversite olursa daha iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden olmasın, notlarını yüksek tutarsan ve sınavda da iyi bir başarı elde edersen kazanabilirsin. Hangi liseden olduğunun bi önemi yok, yılsonu notların önemli olan ve en çok etkileyecek olan TYT ve AYT idi sanırım, o sınavlar.

Ben de yapay zeka mühendisliğini düşünüyorum. Meslek liselerine özel kontenjan açarlarsa neden olmasın? Açılmasa dahi gine çalışarak kazanabilirsin. İleride, üniversitelerde açılarak muhtemelen artar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı