Meslek lisesinde YKS için hazırlanmak

iSlayer

Centipat
Daha fazla  
12 sınıfa geldim ve meslek lisesi öğrenciyim. Yani Anadolu ve fen lisesi okuyanlar benden 2 adım önde olacak büyük ihtimalle. Dershaneye gitmeyi planlıyorum. Herhangi bir dershane öneriniz var mıdir? Meslek öğrencilerine zaten okulda eğitim vermek değil hemen mezun edip işe başlatma gibi fikirleri vardır, o yüzden temelim doğru düzgün bile yok. Bu yüzden sizce 12 sınıfta yetişir miyim konulara? Herhangi bir dereceli yapma amacım da yok zaten, 250K-350K başarı sırası zaten bana yeteceğini düşünüyorum. Aynı benim durumda olanlar bu konu hakkında ya da bitirmiş olanlar merak ediyorum.

Dershaneye denemeler için git. Konular çok hızlı anlatılıyor o yüzden ilk defa bu dersleri göreceğin için kafana zor oturur.

Okulu açığa çekebilirsin. Ya da okula mümkünse hiç gitmeyip eve kapan. YouTube'un etinden sütünden yararlan.

Meslek Lisesinde o sıralamayı zor yaparsın. Açığa geçip dershaneye git bence. Hem zaman kalır bol bol.
Alakası yok, meslek lisesi mezunuyum 2021'de 138K sıralama yaptım. Ki yapan da var, YÖK Atlas'ta, MTOK kontenjanlarına bir göz at, son yerleşenlere falan. Yapan yapıyor.

Geri
Yukarı