YKS 2024 Okul + Doping Hafıza ile hazırlanmak işe yarar mı?

azzentor

Decapat
Daha fazla  
12.sınıfım açığa geçmeyi düşünmüyorum okula gidip üstüne dershaneye gitmeyi düşünüyordum ama biraz pahalı geldi en az 50 55 binden başlıyor dershaneler Doping Hafıza'nın fiyatı 10 bin TL sanırım Doping Hafıza + okula gitsem dershane gibi katkı sağlar mı yoksa dershaneye mi yazılmalıyım sizce?

Doping Hafıza almanızı tavsiye etmem. Kullananlar pek memnun değil. YouTube'da fazlasıyla çok ve kaliteli hoca var. YouTube'a bakmanızı tavsiye ederim. Kalan paranızla da kitap alırsınız.

Doping hafıza, Youtube'u ücretsiz görüp "buradaki hocalar ile bir şey yapamam" diyenlerin aldığı bir paket. İçindeki kitaplar 5 kuruş etmezler bizzat gördüm. Konu anlatımlarını biraz izledim, Youtube'a göre çok çok fark yok sadece daha fazla akılda kalıcı yapıyor ama çok da değil. Şahsi fikrim almaman olur. Dershane konusuna gelirsek eğer ki yalnız çalışamam, düzen kuramam falan diyorsan git ama hoca kalitesi önemli eğer hoca kalitesi kötü ise zaten Youtube bile daha iyi olur. Ben bu yıl girdim sınava EA'da ham 4k yaptım obp yüzünden (74,79)10k yerleştirme geldi ve hiçbir ek destek almadım sadece Youtube üzerinden gittim. Açığa geçmiştim sene başında. Eğer ailen sana sürekli iş yüklemeyip çalışmana izin verecekse ben geç derim çünkü 12. sınıfta okul tamamen boş ve zaman kaybı oluyor.

Doping hafıza, Youtube'u ücretsiz görüp "buradaki hocalar ile bir şey yapamam" diyenlerin aldığı bir paket. İçindeki kitaplar 5 kuruş etmezler bizzat gördüm. Konu anlatımlarını biraz izledim, Youtube'a göre çok çok fark yok sadece daha fazla akılda kalıcı yapıyor ama çok da değil. Şahsi fikrim almaman olur. Dershane konusuna gelirsek eğer ki yalnız çalışamam, düzen kuramam falan diyorsan git ama hoca kalitesi önemli eğer hoca kalitesi kötü ise zaten Youtube bile daha iyi olur. Ben bu yıl girdim sınava EA'da ham 4k yaptım obp yüzünden (74,79)10k yerleştirme geldi ve hiçbir ek destek almadım sadece Youtube üzerinden gittim. Açığa geçmiştim sene başında. Eğer ailen sana sürekli iş yüklemeyip çalışmana izin verecekse ben geç derim çünkü 12. sınıfta okul tamamen boş ve zaman kaybı oluyor.
Bu arada eğer ciddi bir emek vermeyeceksen her şeyi yap yine de istediğini alamazsın. Ben okuldan neredeyse sıfır bilgi ile çıktım ve bazen 13-14 saatlere çıktığım günler oluyordu. Ortalama alacak olsak 10-11 saat bir şey çıkar.

Açığa geçecekseniz mezun grubunda yazılın dershaneye. Bütçenizi siz daha iyi bilirsiniz ama eğitim için gerekirse 50-55K da olsa verilir, yapacak bir şey yok. İyi bir dershaneyse değer. Dershaneye gitmek de şart değil evden hazırlanabilirsiniz disiplin sorunu yaşamayacaksanız. Temeliniz var mı bu arada?

Açığa geçecekseniz mezun grubunda yazılın dershaneye. Bütçenizi siz daha iyi bilirsiniz ama eğitim için gerekirse 50-55k da olsa verilir, yapacak bir şey yok. İyi bir dershaneyse değer. Dershaneye gitmek de şart değil evden hazırlanabilirsiniz disiplin sorunu yaşamayacaksanız. Temeliniz var mı bu arada?

Temel hiç yok.

Bu arada eğer ciddi bir emek vermeyeceksen her şeyi yap yine de istediğini alamazsın. Ben okuldan neredeyse sıfır bilgi ile çıktım ve bazen 13-14 saatlere çıktığım günler oluyordu. Ortalama alacak olsak 10-11 saat bir şey çıkar.
Teşekkür ederim fikirlerin için

Yeni konular

Geri
Yukarı