Meslek lisesinden açık liseye geçiş

Kanka bizim pandemiden dolayı gidemediğimiz okul dönemi var e-Okul'da herhangi bir not bilgisi de yok açık liseye geçtiğimiz zaman bu dönemden kredi işlemi nasıl oluyor bununla ilgili bir bilgin var mı?

Tam emin olmamakla birlikte notunun olmadığı dönem mesela 2.dönemde notun yok 1.dönemin notları aynen 2.döneme geçiyor diye biliyorum
Sen yine de emin olmak için 444 0 632 bu numarayı arayıp sorabilirsin.

Tam emin olmamakla birlikte notunun olmadığı dönem mesela 2.dönemde notun yok 1.dönemin notları aynen 2.döneme geçiyor diye biliyorum
Sen yine de emin olmak için 444 0 632 bu numarayı arayıp sorabilirsin.
knk üzerinden baya zaman geçmiş üzgünüm ama kafam takıldı :) 11 sınıfta filan aldığımız seçmeli dersler var örn seçmeli beden eğitimi filan bu derslerden kredi alıyormuyuz bilgin varmı acaba :)

Benim bildiğim öyle bir şey yok en kötü düşük kredi ile başlarsın ama emin olmak için istersen bir de MEB'i ara veya yakınındaki halk eğitim merkezine git.

@Beach House hocam bakar mısınız?
Ben kredi hesabı yaptım 12 sınıfın 2.döneminde geçen kişi toplam 159 kredisi oluyor sizin nasıl 167 kredi oldu ?

Çünkü her meslek lisesi'nin dersleri aynı biraz kafamı karıştırdı.

@Beach House hocam bakar mısınız?
Ben kredi hesabı yaptım 12 sınıfın 2.döneminde geçen kişi toplam 159 kredisi oluyor sizin nasıl 167 kredi oldu?

Çünkü her meslek Lisesi'nin dersleri aynı biraz kafamı karıştırdı.

Sınavdan aldığın puanlar ile hesaplanıyor mesela sen edebiyattan 60 aldın 6 kredi geliyor, 70 aldın 7 kredi geliyor gibi düşün (sayılar örnektir)

Yeni konular

Geri
Yukarı