Meslek Lisesinden Temel Liseye

police009

Hectopat
Daha fazla  
11. sınıf Meslek lisesinden temel liseye geçmeyi düşünüyorum var ise dil bölümüne yabancı dilim fena sayılmaz ama sizce mantıklı mı geçiş yapmak? Okuduğum bölümü hiç sevmiyorum ve zar zor sınıf geçtim. Bu sene kalırım büyük ihtimal gidersem cünki hiçbir sey anlamıyorum ve sözlüyle geçiriyorlar. Annem babam konuşunca bölüm derslerinde sıfırım sınıfın en kötüsüyüm ama normal derslerde en iyi açık ve net. En iyisiyim sınıfın belkide okulun o yüzden beni tutuyorlar. O okulda ve geçiriyorlar derslerden diyebilirim. Birde anadolu lisesine geçiş gibi bir şey geldi mi ? 11.sınıfta bi yerden duymuştum da böyle bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhendislik okumayı düşünürsen meslek lisesini bitirip sınavsız meslek yuksekokuluna gidebilirsin(2senelik universite)marmara universitesine giren birçok meslek liseli tanidigim var.myo yu bitirip dgs sinavi ile muhendislik okuyabilirsin.yani 2sene myo+2sene muhendislik 4 senede muhendis olma imkanın var bunuda değerlendirebilirsin kardeşim.benim ki sadece öneri iyi düşün iyi karar ver inşallah hayırlısı olur..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı