Meslek öğrenmek için parasız çalışır mısınız?

İyi bir kombi ustası büyük şehirlerde ayda 30 bin TL üstü kazanabilir. Standart işçi olmasından çok daha iyi bence. Eğer akıllıysa daha fazlada kazanır. Yani küçük görmesinler.

Meslekler parasıyla değerlendirilemez.

Arkadaşlar çoğu kişi dalga geçecek ama yeni bir iş buldum. Yaptığım bir şey yok zaten arabayla ev ev gezip kombi tamiri yapıyoruz bende sadece yanında geziyorum hem meslek öğreniyorum hem de gezmiş oluyorum. Evde depresif depresif oturmaktan bence iyi, ya sizce?

İleride kombi tamircisi olmak istiyorsanız bence olabilir. Ancak başka şeylere ilginiz varsa onlara yönelin. Ben tıp istediğimden lisede klinik kitapları okurdum.

Meslekler parasıyla değerlendirilemez.

İleride kombi tamircisi olmak istiyorsanız bence olabilir. Ancak başka şeylere ilginiz varsa onlara yönelin. Ben tıp istediğimden lisede klinik kitapları okurdum.

Tek etken parası değildir tabii ki fakat değerlendirilmez demek saçma.

Ben çalışmazdım. Bir işi yüzüstü öğrenmek 3-4 ay. Tamamen öğrenmek yani kalfa olmak 3-4 yıl. 3-4 yıl en azından mesleği elime bilezik edinene kadar bedavaya çalışmam fakat orada birkaç yaşıtım varsa ve öğle yemeğinde döner möner yiyorsam neden olmasın.

Geri
Yukarı