Parasız erkeği sadece annesi mi sever?

Anobis

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde önüme bir video düştü. Ben de bir eleştiri videosu yaptım zaten, sizin de görüşlerinizi merak ediyorum.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hocama soralım. Bence de parasız erkeği sadece annesi sever. Tabii para derken son model araç lüks evlerden bahsetmiyorum. Ortalama bir hayattan bahsediyorum. Ortalama bir hayata bile sahip olmak zor ülkemizde bırakın BMW'yi Mercedes'i.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ZesuN acı gerçek: Bazı parasız erkekleri annesi bile sevmiyor :( Şaka bir yana aşka inanmıyorum. Aşk ve arkadaş ilişkisi dediğimiz şey tamamıyla kişisel çıkar üzerine kuruludur. Çıkar bitince aşk da arkadaşlık da biter.

Parasız erkeği annesi bile sevmediği oluyor.

@ZesuN acı gerçek: Bazı parasız erkekleri annesi bile sevmiyor :( Şaka bir yana aşka inanmıyorum. Aşk ve arkadaş ilişkisi dediğimiz şey tamamıyla kişisel çıkar üzerine kuruludur. Çıkar bitince aşk da arkadaşlık da biter.
Niye ya benim bir arkadaşım var paramız olmasa bile yürüyerek bir yere gideriz yine anlaşırız onla.Çünkü ikimizde parasızız.Tabii aynı şey aşk ilişkisi için geçerli değil.Ya da ben daha rastlamadım.

Maalesef ki parası olan erkeğin sosyal çevrede bir sürü avantajı bulunuyor. En basitinden bir restorana gidecek bir arkadaş grubu düşünelim. Tüm yemeği arkadaşlarına kendisi ısmarlayan mı kolay çevre edinir yoksa parası olmadığı için gelemeyen mi? Sorunun cevabı belli. Tabii eğitimli insanlara para pek işlemez orası ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı