Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Özel Anadolu Lisesine Geçiş

Hakansz

Centipat
Şu an okudugum okul "ÖZEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ". Bulundugum bölüm ATP (Anadolu Teknik Programı).

Ben bu yıl 10 bitirip 11'e geçtim ve lisemi değiştirmek istiyorum. Geçeceğim okul "özel anadolu lisesi" ve bana geçiş imkanın var diyorlar. Yani sıkıntısız bir şekilde geçebilirsin dediler, sizce mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
10.sınıfın 2.döneminden sonra anadolu lisesine gidişler kapanır doğru düzgün anadolu lisesine gitmiyorsan ben mesleki teknikte kalmanı tercih ederim eğer teknik bölümündeysen ve düzgün bi bölümdeysen bence kalmalısın

Şu an okudugum okul "ÖZEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ". Bulundugum bölüm ATP (Anadolu Teknik Programı).

Ben bu yıl 10 bitirip 11'e geçtim ve lisemi değiştirmek istiyorum. Geçeceğim okul "özel anadolu lisesi" ve bana geçiş imkanın var diyorlar. Yani sıkıntısız bir şekilde geçebilirsin dediler, sizce mümkün mü?
Hangi lisedesin ? Bende özel meslekilerdeyim.

1. Elinde meslek oluyor.
2. MYO okurken daha avantajlı oluyorsun.
3. Hayatı önceden öğreniyorsun.
Meslek lisesinde öğrendiğiniz mesleki bilgi ile ne kadar ileri gidebileceğinizi düşünüyorsunuz peki? Sırf ortamı bile meslek lisesi okumamak için yeterli bir sebep.

Meslek lisesinde öğrendiğiniz mesleki bilgi ile ne kadar ileri gidebileceğinizi düşünüyorsunuz peki? Sırf ortamı bile meslek lisesi okumamak için yeterli bir sebep.

Ben düz lise okudum bu arada. Meslek liseli arkadaşlarım bana göre daha avantajlı oldular mezun olunca. Kendinizi geliştiriceksiniz, bazı engelleri görmezden geleceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı