Mesleki ve teknik eğitim genel müdürlüğü nedir?

secayski

Femtopat
Arkadaşlar mesleki ve teknik eğitim genel müdürlüğü nedir? MEB'e bağlı bir sayfa mı ve sadece meslek liselerine mi hitap ediyor oradaki bilgiler yoksa düz liseler içinde geçerli midir? 8 Eylül 2023 tarih ve 32303 sayılı Resmî Gazete'de Yayımlanan, Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile Yapılan Değişiklikler Mesela bu bilgiler her öğrenci için geçerli mi? MEB'in sayfasında yazmadığı için sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunuz nedir onu söylerseniz yardımcı olabilirim. Bu sayfadakiler güncel yönetmelikten alınma özellikler yani her öğrenci için geçerli lakin güncellenmiş olabileceği için direkt MEB sayfasından yönetmeliklere bakmanız daha mantıklı.

Sorunuz nedir onu söylerseniz yardımcı olabilirim. Bu sayfadakiler güncel yönetmelikten alınma özellikler yani her öğrenci için geçerli lakin güncellenmiş olabileceği için direkt MEB sayfasından yönetmeliklere bakmanız daha mantıklı.

Şu an ben 10. sınıfım ve gecen yil kaldığım dersler vardı sorumluluguna girecek miyim diye arkadasıma sordum o da bunu attı. Gecici madde 12'ye bakar mısınız güncel midir o madde? Eger guncelse ve bana da gecerli ise genel ort 50 oldugu sürece o kaldığım derslerin sorumluluguna girmiyorum yani değil mi? MEB'de cok aradım fakat asla yok sadece bu sitede var bu bilgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı