Messi Barcelona'dan Ayrıldı

Barcelona'da futbolu bırakmasını istiyordum ama hayırlısı olsun. Ronaldo ile aynı takımda olacağını düşünenler bence fazla hayal kuruyor. Aralarında tatlı bir rekabet var ve bırakacaklarını da sanmıyorum.

Aynı takımda olduklarında rekabet fazla olacaktır bence messiyi isteyen külüplerden biride juventus zaten juvenin tek eksiği orta sahası çok kötü ve rotasyon sıkıntıları var.
Ben Premier League, Süper Lig izliyordum diğer ligler heyecanlı değildi hala değil.

Ben sadece Süper Lig izliyordum 1 kere liverpool manchester City maçını izlemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Newell's Old Boys'a geri döner. Messi'nin hedeflerinden birisi de futbolu Newell's Old Boys'ta bırakmaktı, fırsat ayağına geldi.

Bence ülkesine geri döner Messi'nin kendisini kanıtlamaya ihtiyacı yok. Tarihin en iyilerinden biri gereksiz uzatmak yerine zirvede bırakıp ülkesine döneceğini düşünüyorum.

Bence ülkesine geri döner Messi'nin kendisini kanıtlamaya ihtiyacı yok. Tarihin en iyilerinden biri gereksiz uzatmak yerine zirvede bırakıp ülkesine döneceğini düşünüyorum.
Olay kendisini kanıtlamak veya para kazanmaktan ziyade daha fazla futbol oynamak zaten. Bu tip oyuncuların kolay kolay futbolu bırakacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı