Mesut Özil sakatlandı!

Galatasaraylıyım, derdim mesutla değil Fenerle. Kaliteli bir oyuncu bunu inkar edemem lige kalite katıyor ama şu adamdan gol beklenmesini anlamıyorum. Adam mevkii gereği hiç gol atmasa bile bunda anormal olan bir durum yoktur. Feneri kurtaracağını düşünenler düşünmesin öyle kolay değil sizin iş tek oyuncuyla. Umarım en kısa zamanda iyileşir.

Aboubakarda 1.5 yıldır oynamadı.
Hani diyorum bu form süreci kişiden kişiye değişebilir. Ne de olsa her insan bir değil. İnsanların vucüt yapısı vs. özellikleri farklılık gösterebilir. Yaşı sebebiyle daha rahat atlatabilir. Kendisiyle ilgilenen ekibin farkı olabilir. Kişinin kendine nasıl baktığına göre değişebilir. Anladınız mı? Yoksa böyle yazmaya devam edeyim mi?

Galatasaraylıyım, derdim mesutla değil Fenerle. Kaliteli bir oyuncu bunu inkar edemem lige kalite katıyor ama şu adamdan gol beklenmesini anlamıyorum. Adam mevkii gereği hiç gol atmasa bile bunda anormal olan bir durum yoktur. Feneri kurtaracağını düşünenler düşünmesin öyle kolay değil sizin iş tek oyuncuyla. Umarım en kısa zamanda iyileşir.

Fenerin hocası berbat bir hoca iyi bir hoca olsa, Sergen yalçın gibi Fatih terim gibi olsa adam gol ve asist üretir adam elindeki oyuncuyu kullanmayı bilmiyor.
Hani diyorum bu form süreci kişiden kişiye değişebilir. Ne de olsa her insan bir değil. İnsanların vucüt yapısı vs. özellikleri farklılık gösterebilir. Yaşı sebebiyle daha rahat atlatabilir. Kendisiyle ilgilenen ekibin farkı olabilir. Kişinin kendine nasıl baktığına göre değişebilir. Anladınız mı? Yoksa böyle yazmaya devam edeyim mi?

O zaman 6 ay maltı ay oynamadı demeyin, size çok örnek gösteririm.

Düz mantık değil siz hala mesutu savunuyorsunuz savunlacak bir şey yok ortada.
Benim için skor üretmesi önemli değildi ki adamın görevi pas dağıtmaktı ve neredeyse hatasız pas dağıtıyor. Fenerbahçe'nin tek sorunu forvetleri Mesut'a laf atacak bir şey yok ortada. Ben o adamın yerinde olsam Samatta ve Cisse'ye topu atmam.

Türkiye'ye 30 yaşından büyük bir yıldız futbolcu oynamak için çok nadir gelir. Çoğu yatmaya gelir. Mesut'a bunu söylemek için erken ama bence sakatlık bu durumu daha da güçlendirecek, 2. Falcao vakası olacak.

Türkiye'ye 30 yaşından büyük bir yıldız futbolcu oynamak için çok nadir gelir. Çoğu yatmaya gelir. Mesut'a bunu söylemek için erken ama bence sakatlık bu durumu daha da güçlendirecek, 2. Falcao vakası olacak.
Hocam Galatasaray Falcao kronik sakat olduğu halde alındı Mesut kronik sakat değil ve umarım bu sakatlıktan sonra daha güçlü gelecek.

Mesut özil iyi takımların oyuncusu. Ama maalesef bazı kişiler onun tek başına arşa yükselebileceğine inanıp yapamadığı zamanda dalga geçiyorlar:D

Yeni konular

Geri
Yukarı