Mesut Özil büyük ihtimalle Fenerbahçe'ye transfer oldu!

Yaşını almış gitmiş diyemem bence ben. Van persie, Fenerbahçe'ye geldiğinde 36 yaşındaydı. Mesut 32 yaşında.

Yalnız van persie golcü.
Bayağı gol attı hatta Fenerbahçe'de.
Mesut özil gol atmaz. Oyun kurar. Orta saha.
Gustavoyla iyi ikili olurlar aslında.

Bizde para var mı?
Aboubakar aldık Josef aldık 1 8 Numara şampiyon yapar Beşiktaş'ı(Talisca gibi).
18 Transfer yaparken paranız yok muydu :D.
Sözleşmesi bitenlere hep yöneldi. Aldığımız her oyuncu elimizde patlıyor. Tisserand'a 4M pimi çekilmiş bomba gibi her maç faul yaptırıyor. Jose Sosa aldık adam kronik ayak sıkıntılı çıktı.

Ben burada büyük bir harcama görmüyorum Tisserand dışında.

Maaş bütçesi olarak diyorsanız evet gereksiz harcamalar çok Sosa, Cisse filan.
fb.JPG

Sözleşmesi bitenlere hep yöneldi. Aldığımız her oyuncu elimizde patlıyor. Tisserand'a 4M pimi çekilmiş bomba gibi her maç faul yaptırıyor. Jose sosa aldık adam kronik ayak sıkıntılı çıktı.

Ben burada büyük bir harcama görmüyorum tisserand dışında.

Zaten bonservis veremez Türk takımları.
Maaşlar sıkıntı.
Bizde ljajic var. Bayağı umutlandım ama artık yeter.
Böyle kroniklere maaş falan vermeyeceksin. Kulübe zarar.

Zaten bonservis veremez Türk takımları.
Maaşlar sıkıntı.
Bizde ljajic var. Bayağı umutlandım ama artık yeter.
Böyle kroniklere maaş falan vermeyeceksin. Kulübe zarar.
Adam sizde kiralıkken mükemmeldi. Bonservisini ödediniz yatıyor :(. Zaten katılıyorum transfer ettiğimiz çoğu kişi gereksiz sırf takımların önlerini kesmek için transfer.

Adam sizde kiralıkken mükemmeldi. Bonservisini ödediniz yatıyor :(. Zaten katılıyorum transfer ettiğimiz çoğu kişi gereksiz sırf takımların önlerini kesmek için transfer.
Mesela samatta.
Beklenilen performansı veremedi veremeyecek gibi. Hayal kırıklığı.
MHY desen eh işte idare eder.
Caner sadece orta açıyor başka işlevi yok defansta ciddi boşluklar yaratıyor. Beşiktaşta da böyleydi caner.
Thiam gol falan atıyor. İdare eder.
Pelkas iyi topçu.
Lemos kötü bir defans.
Perotti beklenileni veremedi hala. Beşiktaş maçı performansı rezaletti.
Nazım formayı alamadı. Gereksiz transfer oldu.
Agzı olan konuşuyor bosver. He de gec.
Fikrinizi uyuşmadığı herkese 'he de gec' mantığıyla bakıyorsanız hayatta başarılar size :).

Mesela samatta.
Beklenilen performansı veremedi veremeyecek gibi. Hayal kırıklığı.
MHY desen eh işte idare eder.
Caner sadece orta açıyor başka işlevi yok defansta ciddi boşluklar yaratıyor. Beşiktaşta da böyleydi caner.
Thiam gol falan atıyor. İdare eder.
Pelkas iyi topçu.
Lemos kötü bir defans.
Perotti beklenileni veremedi hala. Beşiktaş maçı performansı rezaletti.
Nazım formayı alamadı. Gereksiz transfer oldu.

Fikrinizi uyuşmadığı herkese 'he de gec' mantığıyla bakıyorsanız hayatta başarılar size :).
MHY zaten küçük kulüplerde parlayıp büyük kulübe gidince patlayanlar gibi üstüne işine gelince oynayıp işine gelmeyince oynamıyor. Pelkas ama cidden güzel oyuncu fazla havalandırmazlarsa Fenerbahçe'ye güzel istatistik sağlayabilir. Mesut cidden oynamaya gelirse Thiam arkalara koşu yapıyor Mesut da desteklerse güzel bir sezon geçirebiliriz. Serdar kart yemeyi bırakıp Tisserand da her maç faul yapmazsa.

Geri
Yukarı