Meta Plus bilgi alışveriş sitesi güvenilir mi?

Burtr

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, satın almak istediğim bilgisayarın şu an stoku yok ve outlet ürün almayı sıkıntı olarak görmüyorum. Sitelerinde "Outlet ürünler kullanılmamış olup sıfır ürünlerdir. Kutuları açık olduğundan dolayı bu kategoride satılmaktadır." yazıyor. Bu siteyi daha önce kullanan var mı? Güvenilir bir site mi? Fiziksel bir mağazaları bulunuyor ve almak istediğim bilgisayarı görmeye gidersem nelere dikkat etmeliyim?
Saygılar

Hocam merhaba ben bizzat mağazalarına giderek laptop aldım kendilerinden. Önce genç ve tecrübesiz bir çalışanı vardı faturasız olarak ürün satmaya çalıştı karşılığında indirim yapacağını söyledi. Kesinlikle faturasız olarak ürünü almayacağımı söyleyince yaptığı indirimi geri aldı ve yetkili birilerini çağırdı (galiba mağaza sahibi de vardı). Satın aldığım laptop Lenovo Legion Pro 5. Laptopları outlet olarak satıyorlar ve sıfır üründen bir farkının olmadığını iddia ediyorlar. Laptop aldığıma 15 gün oldu herhangi bir sorunu yoktu başta ta ki ekran dalgalanmaları başlayana kadar. Bayramdan dolayı henüz kendileri ile iletişime geçmedim. Sattıkları ürünün arkasında duruyorlar mı bakacağız. Lenovo yetkili servisi garantisinin başladığını söylediler satın aldığım tarihten itibaren bu konuyu da henüz teyit etmeye vaktim olmadı ona da bakacağım. Velhasıl benim gibi bilgisayardan pek anlamayan biriyseniz sıfır ürünü parası neyse verip daha kurumsal ve güvenilir yerden almanız daha iyi. Biraz pişman oldum buradan ürünü aldığıma.

Geri
Yukarı