Meta Quest 2 çözünürlük nasıl yükselir?

YusufBalci

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yakin zamanda meta Quest 2 aldim sorunlarim var. Yardim ederseniz sevinirm.
  1. Cozunurluk dusuk geliyor nasıl cozebilirim?
  2. Sistemim RX580 8 GB R5 2600 bu sistemle Steam VR da goruntu kalitesi 240p gibi gorunuyor nasıl cozerim?
  3. Oyunlar cok pahali nasıl ucuza alabilirim?
Simdiden teşekkürler.

Cozunurluk dusuk geliyor nasıl cozebilirim?
Muhtemelen lens ayarınız yanlıştır. Denk getiremiyorsunuzdur lensleri gözünüze. Görüntü kalitesi gayet güzel.
Oyunlar cok pahali nasıl ucuza alabilirim?
Ucuza alma şansınız yok. Ban yeme riskini göze alarak farklı mağazalardan oyunları indirebilirsiniz ama ban yeme riskiniz var Meta bunun kullanımını engellememiş olmasına rağmen. Hiç denemedim, önermem.
Sistemim RX580 8 GB R5 2600 bu sistemle Steam VR da goruntu kalitesi 240p gibi gorunuyor nasıl cozerim?
O sistemde çok yüksek bir performans alamazsınız zaten ama 240P de almıyor olmanız lazım. Nasıl bağlıyorsunuz bilgisayara?

Merhaba yakin zamanda meta Quest 2 aldim sorunlarim var. Yardim ederseniz sevinirm.
  2. Sistemim RX580 8 GB R5 2600 bu sistemle Steam VR da goruntu kalitesi 240p gibi gorunuyor nasıl cozerim?
Simdiden teşekkürler.

Sistemiz 240p alacak kadar kötüde değil ama ben öyle 2 k 1080p bir görünüş beklemiyorum.

Simdiden teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cihazın kendi içinde çözünürlüğü yükseltmek için sidequest kullanılıyor. Kabloyla mı kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı