Meta Quest 3 128 GB yeterli midir?

yolsuzyolcux

Centipat
Daha fazla  
Selamlar,

Meta Quest 3 almayı düşünüyorum, 128 GB versiyonu 19.100 TL iken 512 GB versiyonu 24830 TL şu an,
Kullanan varsa eğer 128 GB sizce yeterli mi? İçindeki uygulamalarda hafızayı zorlayacak uygulamalar var mı?
Bir de 128 GB aldım diyelim Half-Life veya benzeri Steam oyunları örneğin 150 GB ise PC'yi bağlayıp 128'lik meta Quest'ten oynayabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün kiralama sitelerinden Meta Quest 3 ü kiralayıp bir denemeni tavsiye ederim.
Hem kaç gb ihtiyacın olacağını anlarsın hemde hevesini alırsan birdaha okadar para vermene gerek kalmaz.

Selamlar,

Meta Quest 3 almayı düşünüyorum, 128 GB versiyonu 19.100 TL iken 512 GB versiyonu 24830 TL şu an,
Kullanan varsa eğer 128 GB sizce yeterli mi? İçindeki uygulamalarda hafızayı zorlayacak uygulamalar var mı?
Bir de 128 GB aldım diyelim Half-Life veya benzeri Steam oyunları örneğin 150 GB ise PC'yi bağlayıp 128'lik meta Quest'ten oynayabiliyor muyum?
Meta Quest 3'üm (128gb) var. İdare ediyor. Aralarında fazla fiyat farkı olmasa alınırdı şuanki farka değmez. Film falan izleyeceksiniz flash disk takılabilir.

Ürün kiralama sitelerinden Meta Quest 3 ü kiralayıp bir denemeni tavsiye ederim.
Hem kaç gb ihtiyacın olacağını anlarsın hemde hevesini alırsan birdaha okadar para vermene gerek kalmaz.
Kiralama siteleri fazla pahalı.

Bir de 128 GB aldım diyelim Half-Life veya benzeri Steam oyunları örneğin 150 GB ise PC'yi bağlayıp 128'lik Meta Quest'ten oynayabiliyor muyum?
Mantığı anlamadım, headseti bilgisayara bağlamayı nasıl bir işlem olarak görüyorsunuz? Oyunları bilgisayardan gözlüğe atıp öyle oynamıyorsunuz (bu farklı bir olay).

Evet oynayabiliyorsun ve yer kaplamıyor çünkü stream ediyorsun, herhangi bir indirme işlemi olmuyor gözlüğe. Onlar için bilgisayarın hafızası gerekli, Quest hafızası sadece Quest Mağazasındaki uygulamalar için geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı