Metal Gear Solid 2: Substance İçin Türkçe Yama var mı?

Çeviren çıksaydı olurdu, Mgs3 çevirisi yapılıyor ama 2 için henüz çeviren çıkmadı. Çıkan olursa ulaşabilir, gerekli textleri temin edebilirim. 2 haricinde 4 için de gerekli her şey var ama çeviren yok.

Bilgisayarda mı oynuyorsun bilmiyorum ama o oyun bildiğim kadarı ile bilgisayara yeni çıktı, açıkcası sanmıyorum. Joystickim olsa bende oynayacaktım da olmadı işte :D.

Aynen PC'den oynuyorum ama 1 buçuk sene önce indirmiştim bende o zaman yavaş bir PC vardı silmiştim şimdiki si iyi olduğu için ppsspp üzerinden MGS peace walker bile kurdum, Logitech F310 ile oynuyorum bir gün joystick almak isterseniz kesinlikle tavsiyemdir :).
Çeviren çıksaydı olurdu, Mgs3 çevirisi yapılıyor ama 2 için henüz çeviren çıkmadı. Çıkan olursa ulaşabilir, gerekli textleri temin edebilirim. 2 haricinde 4 için de gerekli her şey var ama çeviren yok.
MGS 3 ün umarım en kısa sürede biter MGS 4 ü bitiren biri olarak söyleyeyim, çok fazla diyalog geçmiyor ama geçerse de önemli derin cümleler geçiyor hele oyunun sonu kafayı yedim en önemli yerde ingilizce hiç duymadığım kelimeler falan :D.

Son düzenleme:
Çeviren çıksaydı olurdu, mgs3 çevirisi yapılıyor ama 2 için henüz çeviren çıkmadı. Çıkan olursa ulaşabilir, gerekli textleri temin edebilirim. 2 haricinde 4 için de gerekli her şey var ama çeviren yok.

Mgs 3'ü kim çeviriyor Discord veya herhangi iletişim platformu verebilir misiniz ulaşmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı