Metal Gear Solid 3 Remake'i Çinli firma Virtuos yapıyor, oyun içi görseller paylaşıldı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Dün oyunu duyuran Konami oyun hakkında hiçbir şey söylememişti. Elimizde sadece oyunun PS5, Xbox Series X/S ve Steam'e(Evet, adamlar o Epic Dandik Launcher'a çıkarmamış oyunu) geleceği var. Öte yandan sızıntılar ile oyunu Virtuos(Çinli bir firma) geliştiriyor onu öğrendik.

Ayrıca oyun içi görseller de paylaşıldı:
Metal-Gear-Solid-3-Snake-Eater-Remake-screenshots-1.jpg
Metal-Gear-Solid-3-Snake-Eater-Remake-screenshots-2.jpg
Metal-Gear-Solid-3-Snake-Eater-Remake-screenshots-3.jpg
Metal-Gear-Solid-3-Snake-Eater-Remake-screenshots-4.jpg
Metal-Gear-Solid-3-Snake-Eater-Remake-screenshots-5.jpg
Metal-Gear-Solid-3-Snake-Eater-Remake-screenshots-6.jpg

Orijinali oynamadım, umarım aslına sadık bir yapım olur. hikayesini, ara sahnelerini filan değiştirmezler. Oynanışın elden geçmesi gerekir diye düşünüyorum, kaç yılık oyun. Birde japonya da firma mı yok da gidip elin Çinlisine yaptırıyorlar anlamadım onu. Konami sanki oyunlara hala çok önem vermiyor gibi.

Çok güzel gözüküyor fakat, MGS 3'ün önceki oyunları ile bağlantısı var mı ? Yoksa neden direk 3'den başladılar remake yapmaya.
Hiç oynamadığım için soruyorum cahilliğimi mazur görün.

Çok güzel gözüküyor fakat, MGS 3'ün önceki oyunları ile bağlantısı var mı ? Yoksa neden direk 3'den başladılar remake yapmaya.
Hiç oynamadığım için soruyorum cahilliğimi mazur görün.
Hikâye bakımından MGS 3 ilk oyun fakat orijinal oyunu oynayanlar ilk 2 oyuna çok fazla göndermenin olduğunu ve seriye başlamak için bu oyunu seçmenin en yanlış tercihlerden olduğunu söylüyor.

Hikâye bakımından MGS 3 ilk oyun fakat orijinal oyunu oynayanlar ilk 2 oyuna çok fazla göndermenin olduğunu ve seriye başlamak için bu oyunu seçmenin en yanlış tercihlerden olduğunu söylüyor.
Anladım hocam. Sağolun cevap için.

Geri
Yukarı