Metal Gear Solid V tpp combat deployment nedir?

Specialagent58

Hectopat
Merhabalar, bu kısmın ne olduğunu söyleyebilecek var mı? Benim anladığım kadarıyla göreve adam yolluyoruz ama o kısımda seçilen görevler başka görevler mi ve onlardan birini seçip adam yollarsam ne olur ölüyorlar mı? Ve de başarırlarsa para kazanıyor muyuz bilen birisi bilgi verebilir mi? (19. görevdeyim hiç yapmadım daha onlardan yapmam gerekir mi?)

Dostum, sağda başarı yüzdesi göndereceğin asker ve a-e falan yazar. Ölme ihtimali var fakat yeterli askerin varsa fazla sorun çıkarmaz.

Dostum, sağda başarı yüzdesi göndereceğin asker ve a-e falan yazar. Ölme ihtimali var fakat yeterli askerin varsa fazla sorun çıkarmaz.
Anladım dostum, altta ödüller yazıyor yapıp yapmamak isteğe bağlı o zaman değil mi gmp kazanıp teçhizatları geliştirmek için falan.

Anladım dostum, altta ödüller yazıyor yapıp yapmamak isteğe bağlı o zaman değil mi gmp kazanıp teçhizatları geliştirmek için falan.
Aynen, sarı olmayanları yapmana gerek yok. Kafana göre.

Aynen, sarı olmayanları yapmana gerek yok. Kafana göre.
Dostum en fazla 10 adam gönderebiliyorum çoğu görevde bazılarında altında 5 adam daha yazıyor ama hepsinde rakip daha fazla adam sayısını yükseltemiyorum nedendir yolu var mı? T ye basıp adam seçme ekranında bişeyler yapıyorum yine olmuyor.

Orası ne kadar yazıyorsa o kadar olması gerek, indirip bakacağım bi'. Ona göre yazarım.

He kurcaladım ya değiştirilmediğine göre öyledir dostum o zaman olmadı bir yerlerden bakarım çözülmesi kolay bir konu zahmet etme

Zaten indirecektim, bi' bakarım sıkıntı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…