Çözüldü Metal Gear Solid V'de Quiet'i Yardımcı Olarak Seçemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Specialagent58

Hectopat
Merhabalar resimde de göreceğiniz üzere Afrika haritasına geçmemin üzerinden zaman geçmesine rağmen (16. bölümdeyim) Quiet denen Sniper'ci kadını hiçbir zaman yanıma yardım için alamadım. YouTube'da aynı görevde olan birini izledim ve yanına alabiliyor Quiet'i, yanında bir kilit işareti var alamıyorum nereden alınır, nasıl alınır ben neyi yanlış yapıyorum veya açmak için ne yapmalıyım bunu? Yalnızca D-Walker ve Horse'yi alabiliyorum.

1617911962121.png

Çözüm
Hocam selamlar,

Ocelot'tan aldığınız bir yan görevi yapmanız gerekiyor. Daha sonra Quiet'ı ziyaret etmeniz gerekiyor. Bundan sonra Ocelot sizi arayacak ve yanınıza almanız gerektiğini söyleyecek. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Yani o kadar çok açık dünyaya-özgürlüğe salınmış ki, ben Fulton'u geliştirebilecek ekip seviyesine-teçhizata vb. sahip değilsem neden bana iki saat o tırı aratıyorsun, başlatmasana direk o görevi :D GTA bile izin vermez böyle bir şeye. Oyunda her görevde inanılmaz özgürlük var görev anında side op bile açılıyor. Kimine göre iyi kimine göre değişik bir durum tabi.
Oyun zaten hikayeden çok oynanışa önem vermiş, günde 1-2 saat keyfine oynanıp çıkılacak bir oyuna dönmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı