Çözüldü Metal Gear Solid V'de Quiet'i Yardımcı Olarak Seçemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Specialagent58

Hectopat
Merhabalar resimde de göreceğiniz üzere Afrika haritasına geçmemin üzerinden zaman geçmesine rağmen (16. bölümdeyim) Quiet denen Sniper'ci kadını hiçbir zaman yanıma yardım için alamadım. YouTube'da aynı görevde olan birini izledim ve yanına alabiliyor Quiet'i, yanında bir kilit işareti var alamıyorum nereden alınır, nasıl alınır ben neyi yanlış yapıyorum veya açmak için ne yapmalıyım bunu? Yalnızca D-Walker ve Horse'yi alabiliyorum.

1617911962121.png

Çözüm
Hocam selamlar,

Ocelot'tan aldığınız bir yan görevi yapmanız gerekiyor. Daha sonra Quiet'ı ziyaret etmeniz gerekiyor. Bundan sonra Ocelot sizi arayacak ve yanınıza almanız gerektiğini söyleyecek. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Hocam selamlar,

Ocelot'tan aldığınız bir yan görevi yapmanız gerekiyor. Daha sonra Quiet'ı ziyaret etmeniz gerekiyor. Bundan sonra Ocelot sizi arayacak ve yanınıza almanız gerektiğini söyleyecek. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Hocam Visit Boss görevi açık onu yapmaya çalışıyorum şu an Ocelot unkini yaptım herhalde daha sonra dediğinize göre. Ama nerde bu kadın bulamadım bi türlü base de onu arıyorum şuan :D

Açılması lazım hocam, bizi de bilgilendirin açılmazsa.

Eyvallah hocam sorun çözüldü. Kullanabiliyorum artık. :like: inşallah geçerim 16. görevi. Şu tırı baseye gökyüzüne fırlatarak yollama görevi, tırın yanına yaklaşınca içinden ışınlanan hayalet gibi canavarlar çıkıyor havaya fırlayarak. Yanında da iki tane zırhlı tank var yok etmemi istiyor görev. Bir de benim gökyüzüne yollayan Fultonun seviyesi tırı kaldıracak seviyede değil sanırım geliştiremezsem nasıl yollayacağım tırı baseye? Biliyorsanız yardım isterim bu konuda da...

Eyvallah hocam sorun çözüldü. Kullanabiliyorum artık. :like: inşallah geçerim 16. görevi. Şu tırı baseye gökyüzüne fırlatarak yollama görevi, tırın yanına yaklaşınca içinden ışınlanan hayalet gibi canavarlar çıkıyor havaya fırlayarak. Yanında da iki tane zırhlı tank var yok etmemi istiyor görev. Bir de benim gökyüzüne yollayan Fultonun seviyesi tırı kaldıracak seviyede değil sanırım geliştiremezsem nasıl yollayacağım tırı baseye? Biliyorsanız yardım isterim bu konuda da...
Hocam bir video vardı bu görevi kolayca geçmek için, birazcık araştırayım döneyim size ben. Bu mesajıma bir cevap yazın ancak yoksa tekrar mesaj yazınca size bildirim gelmiyor.

Hocam bir video vardı bu görevi kolayca geçmek için, birazcık araştırayım döneyim size ben. Bu mesajıma bir cevap yazın ancak yoksa tekrar mesaj yazınca size bildirim gelmiyor.
Tamamdır hocam çok iyi olur. Şimdi Quiet meselesini halledince son kaldığım yeri ve tırı da bulamıyorum tekrardan başa sardı görev tır nerde Allah bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı