Metal müzik dinlemek için Anker Q30 alınır mı?

omerorr

Hectopat
Daha fazla  
Selam genel olarak metal dinlemek için kulağı kapatan türden kulak üstü kulaklık arıyorum. Anker Q30 önerildi, metal dinlemek için yeterli midir? Bazı kullanıcılar kronik olarak sağ taraftaki plastik parçaların çatladığını, kullanım ömrünün maksimum 2 yıl olduğunu, pedlerinin eskidiğini soylemisler. Kullananlar yardimci olabilir mi? Aynı fiyat bandında farklı öneriniz varsa önerebilirsiniz.

@borisyeisar hocam bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Kronik sıkıntısını görmedim ben. Yaklaşık 1.5 sene İstanbul'u benimle birlikte gezdi. Eskime bile yoktu. Ben biraz dikkatli kullanırım kulaklıklarımı. Sebebi o olabilir. Denetmek için verdiklerimin kullandığı şekilde kullansam 2 ay dayanmaz. 😁

EQ yapınca metalde zevk aldım fakat baslı yine de biraz. 1MORE markasının ürünleri belki daha iyi gider metal için. Onları ben deneyemedim fakat sözüne güvendiğim birkaç kişiden geçer not aldı metalde.

Pasif gürültü engellemesi vasat. ANC ile metroda vb. ses duymazsınız. Şehirde kullanım için güzel. Yazın çok terletiyor pedleri. En büyük sıkıntısı o.

Garanti olarak Anker gerçekten iyi. Ne yolladıysam sıfırıyla değiştirdiler. Sanal İletişim'e yolladım hep.

Şu an bunlar aklıma geldi, sizin sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Kronik sıkıntısını görmedim ben. Yaklaşık 1.5 sene İstanbul'u benimle birlikte gezdi. Eskime bile yoktu. Ben biraz dikkatli kullanırım kulaklıklarımı. Sebebi o olabilir. Denetmek için verdiklerimin kullandığı şekilde kullansam 2 ay dayanmaz. 😁

EQ yapınca metalde zevk aldım fakat baslı yine de biraz. 1MORE markasının ürünleri belki daha iyi gider metal için. Onları ben deneyemedim fakat sözüne güvendiğim birkaç kişiden geçer not aldı metalde.

Pasif gürültü engellemesi vasat. ANC ile metroda vb. ses duymazsınız. Şehirde kullanım için güzel. Yazın çok terletiyor pedleri. En büyük sıkıntısı o.

Garanti olarak Anker gerçekten iyi. Ne yolladıysam sıfırıyla değiştirdiler. Sanal iletişim'e yolladım hep.

Şu an bunlar aklıma geldi, sizin sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Teşekkürler hocam sanırım 2200'e alacağım ürünü. Sizce hala o paraya değer mi? Sizin dediğiniz 1more sonoflow var sanırım başka alternatif bulamadım. @Bora Dere siz ne dersiniz hocam önerdiğiniz kulaklık var mı?

Denediğim ve kullandığım Soundpeats modelleri güzeldi fakat kulak üstü kulaklıklarını hiç denemedim. Bu markanın Türkiye garantisinin olup olmadığı da önemli bana kalırsa. Eğer "Bozulunca yenisini alırım." mantığıyla ürün almayacaksanız Anker daha mantıklı.

Denediğim ve kullandığım Soundpeats modelleri güzeldi fakat kulak üstü kulaklıklarını hiç denemedim. Bu markanın Türkiye garantisinin olup olmadığı da önemli bana kalırsa. Eğer "bozulunca yenisini alırım." mantığıyla ürün almayacaksanız Anker daha mantıklı.

12 ay değişim garantisi diyor hocam.

Selam genel olarak metal dinlemek için kulağı kapatan türden kulak üstü kulaklık arıyorum. Anker Q30 önerildi, metal dinlemek için yeterli midir?
Yeterlidir sorununu ben görmedim bugune kadar, fazla ağır metal türlerini kulaklık ile dinlemenizi pek tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı