Metallica "If Darkness Had a Son", "AJFA" albümünde olsaydı nasıl olurdu?

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Albümün üç beş şarkısını dinledim, Hardwired vakasından bile daha kötüydü. Justice for All tonu oturtmuş gibi, bu daha güzel geldi :D

Albümün üç beş şarkısını dinledim, Hardwired vakasından bile daha kötüydü. Justice for All tonu oturtmuş gibi, bu daha güzel geldi :D
Albümü dinledikçe daha çok beğeniyorum. Bu aralar Spotify bitki örtüm "yetmiş iki sizıns" oldu açıkçası çok dinlemekten. :D Hardwired... To Self-Destruct'ı bile dinledikçe daha çok beğenmiştim.

Albümün sıkıntısı şarkılar değil bence, tone. Trapped Under Ice'ı bile ...And Justice For All tone'unda dinlediğimde daha çok beğeniyorum.

Albümü dinledikçe daha çok beğeniyorum. Bu aralar Spotify bitki örtüm "yetmiş iki sizıns" oldu açıkçası çok dinlemekten. :D

Albümün sıkıntısı şarkılar değil bence, tone. Trapped Under Ice'ı bile ...And Justice For All tone'unda dinlediğimde daha çok beğeniyorum.

Ton rezil evet ama bence asıl sorun şarkı uzunlukları.
Uzun şarkıya dayanmaz değilim, normal iklim örtümde Dream Theater ve Opeth dinlerim fakat şarkılarda aksiyon yok o sebeple baydı.
Justice for All bile sıkar beni bazı parçalarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı