MetaMask Ethereum transferi

Daha fazla  
Merhabalar MetaMask kullanarak Binance'ye Ethereum transferi yaptım aradan 3-5 gün geçti ama hala para gelmedi sanırım geldi ise de Ethereum'u nerede görebilirim?

Geldiğinde spot cüzdanında gözükür ve binance de deposit successful diye bildirim gelir. Ayrıca spot cüzdana girdikten sonra sağ üst köşedeki kağıt üzerinde saat işareti gibi olan şeye bastığınızda da binance dışından gelen/giden tüm işlemleri görebilirsiniz.

Para yoksa çok büyük ihtimalle ya cüzdan adresini yanlış yazdınız yada ERC20 ağını seçmediniz binancede. Bunu yaptıysanız paranız ağda kaybolmuş demektir geri dönüşü olmaz. etherscan.io dan yaptığınız işlemi takip edebilirsiniz, siteye girdiğinizde metamasktaki cüzdan adresinizi aratın yapılan tüm işlemler çıkar son yaptığınız işleme tıklayın ve kontrol edin.

Geldiğinde spot cüzdanında gözükür ve Binance de deposit successful diye bildirim gelir. Ayrıca spot cüzdana girdikten sonra sağ üst köşedeki kağıt üzerinde saat işareti gibi olan şeye bastığınızda da Binance dışından gelen/giden tüm işlemleri görebilirsiniz.

Para yoksa çok büyük ihtimalle ya cüzdan adresini yanlış yazdınız ya da ERC20 ağını seçmediniz Binance'de. Bunu yaptıysanız paranız ağda kaybolmuş demektir geri dönüşü olmaz. Etherscan. IO'dan yaptığınız işlemi takip edebilirsiniz, siteye girdiğinizde MetaMask'taki cüzdan adresinizi aratın yapılan tüm işlemler çıkar son yaptığınız işleme tıklayın ve kontrol edin.

Reis bir ERC20'yi değil ETH2.0'ı seçtik bir sıkıntı olur mu?
Geldiğinde spot cüzdanında gözükür ve Binance de deposit successful diye bildirim gelir. Ayrıca spot cüzdana girdikten sonra sağ üst köşedeki kağıt üzerinde saat işareti gibi olan şeye bastığınızda da Binance dışından gelen/giden tüm işlemleri görebilirsiniz.

Para yoksa çok büyük ihtimalle ya cüzdan adresini yanlış yazdınız ya da ERC20 ağını seçmediniz Binance'de. Bunu yaptıysanız paranız ağda kaybolmuş demektir geri dönüşü olmaz. Etherscan. IO'dan yaptığınız işlemi takip edebilirsiniz, siteye girdiğinizde MetaMask'taki cüzdan adresinizi aratın yapılan tüm işlemler çıkar son yaptığınız işleme tıklayın ve kontrol edin.

Enterscan. IO da bir işlem göremedim hocam ama ben yakın zamanda defalarca işlem yaptım ve onlar başarılıydı. Sadece bunda bir sıkıntı var.

Reis aktif olursanız cevap verebilir misiniz bir şey soracağım da?

Son düzenleme:
Buyurun sorun yardımcı olmaya çalışayım.

Hocam transferler böyle gönderdiğim kişinin hesap numarası doğru ama karşıdaki kişiye hala para gelmedi bir yardımcı olsanız inanın hiç bilmiyorum bu konuları.

Dosya Ekleri

• 1650047844600.png
    1650047844600.png
    216 KB · Görüntüleme: 52
  • 1650047854335.png
    1650047854335.png
    216 KB · Görüntüleme: 40
Hocam transferler böyle gönderdiğim kişinin hesap numarası doğru ama karşıdaki kişiye hala para gelmedi bir yardımcı olsanız inanın hiç bilmiyorum bu konuları.
Hocam ben de bilemiyorum, her şey doğruysa işlem başarılı yazıyor gitmemesi ilginç. Binance'e göndermiştiniz sanırım onunla iletişime geçseniz daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı