MetaMask'a Papara'dan para yüklenir mi?

mehpro

Decapat
Daha fazla  
MetaMask'a 18 yaş altı bir Papara hesabından para yatırılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paparadan yatirilir mi bilmiyorum ama genelde banka hesabi sahibinin yasina bakmazlar. "Bu kisinin hesabi var, demek ki kart alabilecek durumda." gozuyle bakiyorlar. Ayrica MetaMask gibi yabanci uyruklu hesaplara para yatirmak icin ulusal IBAN gerekiyor, hatta direkt olarak PayPal hesabina sahip olmalisiniz ki PayPal Turkiyede desteklenmiyor. Payooner diye bir sirket duymustum kullanmak istedim ama 18 yas alti kabul etmiyor. Aile uyelerinden birisinin ustune acin ama siz kullanin. NFT mi satacaksin bilmiyorum ama umarim iyi kazanclar elde edersin :) .

Papara'dan yatirilir mi bilmiyorum ama genelde banka hesabi sahibinin yasina bakmazlar. "bu kisinin hesabi var, demek ki kart alabilecek durumda." gozuyle bakiyorlar. Ayrica MetaMask gibi yabanci uyruklu hesaplara para yatirmak icin ulusal IBAN gerekiyor, hatta direkt olarak PayPal hesabina sahip olmalisiniz ki PayPal Türkiye'de desteklenmiyor. Payooner diye bir sirket duymustum kullanmak istedim ama 18 yas alti kabul etmiyor. Aile uyelerinden birisinin ustune acin ama siz kullanin. NFT mi satacaksin bilmiyorum ama umarim iyi kazanclar elde edersin :).

Coin alımı yapacağım çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı