MetaMask'ta NFT gönderebilmek için ne kadar ETH gerekli?

yaser_onur

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim. Ben yakın zamanda NFT işine girmek istedim ve MetaMask cüzdanı oluşturdum ağları cizdanıma bağladım ve OpenSea'ya üye olup 32 NFT'mi yayınladım. Discord'da sunucularda reklam yaptım ve birisi bana yazdı almak istediğini söyledi fakat alamadı. Çünkü MetaMask'a ben daha önce para yatırmadım. Ne kadar yatırmam gerektiğini sordum ve bana 0.1 ETH dedi ₺3.357, 42 ediyor. Ben bu kadar vermek zorunda mıyım? NFT almak isteyen kişi bana bu görseli paylaştı.

20230127_210234.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
OpenSea da satış yapmak için tek seferlik 25$ gerekiyor diye biliyorum. Transaction Hashi paylaşır mısınız bir inceleyelim.

Bu kod bana gelmedi NFT almak isteyen kişiye gelmiş o da bana attı e-postayı.

0xd2cd23c4baf4938cc386895302dbe1c6cbb07a93e8cd2d0f069a9b3c887bd214

Bu kod bana gelmedi NFT almak isteyen kişiye gelmiş o da bana attı e-postayı.

0xd2cd23c4baf4938cc386895302dbe1c6cbb07a93e8cd2d0f069a9b3c887bd214
Transaction Hashi etherscane girerek inceledim. Bu hash ile yapılan işlem 291 gün önce yapılmış. Blok numarası doğru fakat bu işlemde transfer yapılmış, NFT ile alakalı bir şey değil ayrıca işlem Success yani başarılı olarak görünüyor. Size bu maili gönderen kişi kandırmaya çalışıyor olabilir.

Anladım teşekkür ederim. Ben bu NFT işinden gideceğimde sanırım gerçekten OpenSea'ya para yatırmam gerekiyor değil mi? Siz de yazdınız ama emin olmak için ben internete yazıyorum çıkmıyor.

Anladım teşekkür ederim. Ben bu NFT işinden gideceğimde sanırım gerçekten OpenSea'ya para yatırmam gerekiyor değil mi? Siz de yazdınız ama emin olmak için ben internete yazıyorum çıkmıyor.
Nft satacaksanız polygon ağında satsanız daha ucuz olur fee açısından. Ayrıca NFT yi ağa ilk yüklerken Gas Ücreti ödüyorsunuz. Satışlarda da %2.5 OpenSea pay alır.

Ben bu zamana kadar hiçbir ücret ödemedim benim NFT'lerim OpenSea'da duruyor. Yani isteyen birisi şu anda alabiliyor değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı