Mete Kalkavan Tüm Trabzonspor Camiasından Özür Dilemeli!

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
15.1.2022 tarihli Trabzonspor-Sivasspor maçını yöneten Halil Umut Meler tam bir Trabzonspor karşıtlığı yapmıştır!

Birçok faulümüzü vermemiş ve Sivasspor'a bir sürü boş faul vermiş olup Trabzonspor'un maçı kazanmasını engellemiştir!

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen 10 maç hakem sayesinde kazanın 1 maç hakem yüzünden berabere kalınca böyle feryad edin. Hakem sayesinde kazanınca gülüp geçiyordunuz hani şimdi hakem yüzünden berabere kalınca mı sıkıntı oldu?

Klasik fenerli arkadaşım her maçın sonucunu hakeme yüklersiniz siz kazansanız (kazanamıyorsunuz) emek olur Trabzon Anadolu takımı olduğu için başarılı olmasını istemiyorsunuz.

Klasik fenerli arkadaşım her maçın sonucunu hakeme yüklersiniz siz kazansanız (kazanamıyorsunuz) emek olur Trabzon Anadolu takımı olduğu için başarılı olmasını istemiyorsunuz.

Klasik Fener düşmanı arkadaşım maçları izlersen Trabzonspor'a karşı hakemlerin lehine karar verdiğini görürsün. Ayrıca her maç hakeme yüklüyorsun diyosunda hakemlerin kötü olmadığı dışında bir şey söylemiyorum. Daha geçen Malatyaspor maçında son dakikalarda Malatyaspor'un penaltısı verilmedi, ve aynı stad, aynı hakem ve aynı pozisyonda Kim o müdahaleyi yapınca ikinici sarı karttan atılmıştı. Hakemlerin adil olmadığı apaçık ortadayken nasılda gelip her maç hakeme yüklüyorsunuz diyebiliyorsunuz? Kaldı ki hakemlerin kötü olmadığı dışında maçları hakemlere yüklemiyorum.

Klasik Fener düşmanı arkadaşım maçları izlersen Trabzonspor'a karşı hakemlerin lehine karar verdiğini görürsün. Ayrıca her maç hakeme yüklüyorsun diyosunda hakemlerin kötü olmadığı dışında bir şey söylemiyorum. Daha geçen Malatyaspor maçında son dakikalarda Malatyaspor'un penaltısı verilmedi, ve aynı stad, aynı hakem ve aynı pozisyonda Kim o müdahaleyi yapınca ikinici sarı karttan atılmıştı. Hakemlerin adil olmadığı apaçık ortadayken nasılda gelip her maç hakeme yüklüyorsunuz diyebiliyorsunuz? Kaldı ki hakemlerin kötü olmadığı dışında maçları hakemlere yüklemiyorum.
Hakemler kötü bunu herkes biliyor ama her maçta hakem sayesinde denilmez. Trabzonspor'un izlediğim maçları var ve hiç hakeme para verilmiş gibi bir durum yok diğer tüm maçlarda yapılan klasik Türk hakemlerinin hataları var.

Arkadaşlar tartışmaya girmenize gerek yok. Trabzonspor gayet iyi futbol oynuyor kazandığı maçlarda hakem yardımı olduğunu düşünmüyorum. Sivasspor maçı için de böyle beklentilerde olmaya gerek yok boşver gitsin. Fenerbahçeliyim bu arada.

Hakemler kötü bunu herkes biliyor ama her maçta hakem sayesinde denilmez. Trabzonspor'un izlediğim maçları var ve hiç hakeme para verilmiş gibi bir durum yok diğer tüm maçlarda yapılan klasik Türk hakemlerinin hataları var.

Her maçta hakem mi diyorum :).ben Trabzonspor'un hakemlere para verdiğini söylemedim, ben bu sezon hakemlerin Trabzonspor lehine karar verdiğini söyledim. Ben her sezon Trabzonspor'un lehine karar veriliyor demedim ki. Mesela 2019/2020 sezonunda Trabzonspor şampiyonluğu hakem hataları yüzünden kaçırdı. Ama bu sezonda lider olmasındaki bir etkenin hakemler sayesinde olduğunu es geçemezsiniz. İyi oyna iyi oyna diyorsunuzda daha maçın 23. dakikasında haksız bir kırmızı kart görülmüş, Trabzon'da oynanılan bir maçta nasıl iyi oynanılabilir? Koca 77 dakika 10 kişi olarak geçti. Kaldı ki o kırmızı kart gelmeden ilk 23 dakika gayet güzel oynadık. 77 dakika 10 kişi kalınca da maçtaki galibiyeti belki de şampiyonluk yarışı için en önemli maçlardan birini kaybettik. O maçı kazansaydık belki şu anda şampiyonluğun önemli adaylarından biri olacaktık. Göztepe maçında Hamsik'e verilmeyen kırmızı kart, Antep maçında verilmeyen kırmızı kart ve yine skor 2-0 iken Antep'e verilmeyen penaltı,Malatyaspor maçında son dakikada verilmeyen penaltı, yani bu hakem hataları es geçemezsiniz. Tabii ki buradaki tek etken hakem demiyorum. Takım kendini toparlaymadı falan ama bu Trabzonspor'a karşı hakemlerin liderlikte katkısı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Geri
Yukarı