Metin 2 +9 Triton mu +9 Zehir mi?

• Konuyu başlatan Bruz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 10B
Tutar. 5-6K düz vuruştan bahsediyoruz sadece skillerin az vuruyor onları da yere düşmemek için kullanırsan yok edersin herkesi. Senin hesabına göre 50 ort yarılı zehirde 5 tane yarı var o zaman :D ayrıca bedenselin skilleri zaten az hasar vuruyor düz vuruşlar önemli.

Düz vuruşların hepsinin girmesi(miss) atmaması lazım. Bu da imkansız. Hele zihinsell, karabüyü ile WS atıcaksanız adamlar bekler siz kesemezsiniz. Kılıç çevirme 10K vurcakken 3K vurması mantıklı değil. Zehirde dolunayda kasılma silahlarıdır. İnternette vidyolarına bakmanızı öneririm.

Düz vuruşların hepsinin girmesi(miss) atmaması lazım. Bu da imkansız. Hele zihinsell, karabüyü ile WS atıcaksanız adamlar bekler siz kesemezsiniz. Kılıç çevirme 10K vurcakken 3K vurması mantıklı değil. Zehirde dolunayda kasılma silahlarıdır. İnternette vidyolarına bakmanızı öneririm.
10 Senemi bu oyuna verdim ve oyunda denemediğim çok az şey kalmıştır. 75 level olup 99 level adamla ws atmadığın sürece kolay kolay miss atmazsın zaten öyle bir dünya yok, karşındaki adami zehirlersen de yine aynı şekilde miss atmazsın bu miss olayına çok takılma ben sana videolara bakmanı direk kendin oynayıp denemeni öneririm o zaman anlarsın farkı.

Ayrıca ben bu durumu sadece +55 Ortalama yarılı güçlü zehiriniz varmış gibi varsayarak savunuyorum yanlış anlaşılmasın. Triton zaten dönüşümlü bir kılıç saldırı değerinden tut çift yarılı olması gibi bir sürü avantajı var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı