Metin 2 Buffcu şaman

berffynr

Decapat
Merhaba herkese, bu oyuna yeni başladım, buffcu şamanları çok fazla görüyorum, insanlar kendilerine ekstra özellik katmak için belli miktar para karşılığında bu buffları alıyorlar. Fakat bölgelerde diğer oyuncular sürekli öldürdüğü için sık sık buff almaya gitmek gerekiyor bu da genele baktığında çok fazla masraf oluyor :D pvp diye tabir edilen sunucuların birinde oynuyorum, büyük ihtimalle para veya eşyalara ulaşma konusunda bir sıkıntı da yaşamam. Tek merak ettigim bu insanların verdiği elit buffları nasıl ben de yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler ^^.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ejderha gücü şaman açıp en az 52.seviyeye gelmelisin. Zeka statünü en üst seviye(genelde 90 olur) yapıp daha sonra buff becerilerini geliştirmelisin. Bunun yanı sıra silahına ve kalkanına zeka efsunu getirip zeka özelliği olan bir küpe de takmayı unutmamalısın.

Becerilerine 17 puan verdiğinde Master olacaklar, daha sonra o beceriye ait beceri kitapları okuyarak Grand Master seviyesine getirmelisin.(55 adet başarılı kitap okumalısın).

Grand Master'dan sonra ise Perfect Master için ruh taşları kullanacaksın. 10 başarılı ruh taşından sonra Perfect Master seviyesine ulaşacaksın ve artık hazırsın.

Biraz karmaşık görünebilir ama aslında çok basit şeyler bunlar.

Ejderha gücü şaman açıp en az 52.seviyeye gelmelisin. Zeka statünü en üst seviye(genelde 90 olur) yapıp daha sonra buff becerilerini geliştirmelisin. Bunun yanı sıra silahına ve kalkanına zeka efsunu getirip zeka özelliği olan bir küpe de takmayı unutmamalısın.

Becerilerine 17 puan verdiğinde Master olacaklar, daha sonra o beceriye ait beceri kitapları okuyarak Grand Master seviyesine getirmelisin.(55 adet başarılı kitap okumalısın).

Grand Master'dan sonra ise Perfect Master için ruh taşları kullanacaksın. 10 başarılı ruh taşından sonra Perfect Master seviyesine ulaşacaksın ve artık hazırsın.

Biraz karmaşık görünebilir ama aslında çok basit şeyler bunlar.

Aylar alması dışında basit :D

Bu arada silahlarınız ve ekipmalarınızın da özel efsunlara sahip olması gerekiyor. Eğer olmazsa diğer Buff Şamanlarından geri kalırsınız.

:D PVP girdim de sarmıyor ilk köpekleri kesmeden oynamak
Sen bilgili bir abiye benziyorsun Metin 2 eskidi onun gibi güzel yeni nesil oyun önerebilir misin
Estağfurullah ama uzmanlık alanlarımdan diyebiliriz :D. Metin2 tarzı oyun zamanında ben de çok aradım fakat piyasada yok. O tadı hiçbir şey vermiyor. Amazon'un New Worlds oyunu gelecek şimdi ben onu bekliyorum şahsen.

Estağfurullah ama uzmanlık alanlarımdan diyebiliriz :D. Metin 2 tarzı oyun zamanında ben de çok aradım fakat piyasada yok. O tadı hiçbir şey vermiyor. Amazon'un New Worlds oyunu gelecek şimdi ben onu bekliyorum şahsen.

Knight Online falan diyorlar da pek farkı yok ya onun için piyasa araştırıyorum :) söylediğini de takip edeceğim teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı