Metin 2 buff şaman nasıl yapılır?

Rustyn

Hectopat
Sorum başlıktaki gibidir. Metin 2 sefirlerinin yardımını bekliyorum. Amacım milletin yaptığı gibi 70+ kritik falan basmak. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Skilleri p aciyorsun, ic itemlere de zeka getiriyorsun ve cevherleri ekliyorsun.
Cennetin gozu kupe +9
İnci kolye +9
12 zeka kalkan
12 zeka yelpaze can
12 zeka el fişi
Ve elmas, umarim unuttugum bir sey yoktur uzun süredir oynamıyorum.

TR mi oynuyorsun PvP mi? Hangi sunucudasın? Düzenli para kazanabileceğin ana bir karakterin yoksa yatırım yapma şamana. Büyük masraf gerektirir ve uzun iş skilleri felann açmak. Bol zekalı itemler lazım. Gerçekten güçlü olsun istiyorsan simyasız olmaz malesef o da burada anlatamamız çok uzun olur.

TR mi oynuyorsun PvP mi? Hangi sunucudasın? Düzenli para kazanabileceğin ana bir karakterin yoksa yatırım yapma şamana. Büyük masraf gerektirir ve uzun iş skilleri felann açmak. Bol zekalı itemler lazım. Gerçekten güçlü olsun istiyorsan simyasız olmaz malesef o da burada anlatamamız çok uzun olur.

PvP Emek oynuyorum. Düzenli para kasabiliyorum. Fakat daha yeteri kadar gelişemedim. Simya tarafında daha işe başlamadım bile. Biraz zahmetli iş olacak gibi zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı