Metin 2 hala oynanır mı?

Kaos seviyorsan oynanır. 2 sene önce yazın oynuyordum bayağı olay vardı, şu anda da vardır galiba.

Saltanat'ta 130'a kasmıştım sonrası sarmamıştı. PvP serverlarda belki bir yere kadar sarabilir ama sonrası sıkar. Eğer canın çektiyse PvP'de biraz takılıp karar vermeni öneririm. TR ve normal Metin2'ye bulaşma bile P2W tamamen.

Son düzenleme:
Denemeyin dostlar. TR serverı hilelicerle dolu. PvP serverları da sapsaçma. Birkaç aya kapanıyor. Emekleriniz çöp oluyor. O özlenen ortamlarda yok zaten.

Ben TR oynuyorum şu anda. Oyunu ne derece biliyorsunuz bilmiyorum ama ben bahsedeyim. Oyunda başlangıçta gelişmek baya zor. Öyle 1. köyde metin keserek olacak iş değil. Oyunda belirli bir yere gelince gerçekten para kazanmaya başlıyorsun. O seviyeye gelene kadar simya harici para getiren bir şey yok.

Oyun para yatırmadan oynanır mı? Oynanır. Gidersin oyun içi parayla ep kuponu alırsın nesne marketten istediğin ürünü alırsın. Eldivendir, kostumdur vs. her şeyi alabilirsin. Oyunun bu yönü çok iyi açıkçası. Para yatırmadan nesne market ürünlerine erisebiliyorsunuz.

Oyuncu sayısı eskisi gibi değil tabii ki ama oynanmayacak kadar az değil, baya var yine.

Oyunu baslayacaksiniz şunu düşünün tamamen, sizin her gün hadi bilemedin gün aşırı bu oyuna ayıracak vaktiniz var mı? Öyle 1-2 saat oynayıp çıkılacak bir oyun değil, gelişmek için baya vaktinizi harcamanız lazım.

Geri
Yukarı