Metin 2 Hile Kullanımı

The Conqueror

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ilk kez Steam'den Metin 2 indirdim. Eğer burada hile açarsam VAC ban yer miyim?
Profilimde herhangi bir şey gözükür mü? Bir zararı olur mu bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
TR sunucusunu oynamayın, oynattırmayın. Benden size tavsiye :) Muhtemelen profilinizde Oyun Yasaklaması diye geçer. Ne gerek var?

Hile açmayın. VAC yer misin bilmiyorum ama biz buradan hilecilere sağlam kayıyoruz, Metin2 oynamadım hiç ama hele online ise hiç açmayın.

Merhaba arkadaşlar ilk kez Steam'den Metin 2 indirdim. Eğer burada hile açarsam VAC ban yer miyim?
Profilimde herhangi bir şey gözükür mü? Bir zararı olur mu bana?

Steam platformundan engel yersen geçmiş olsun. Metin2'nin platformundan indir geç derim. Zaten oyunda herkes hileci ban da yemezsin de...

Hocam konuyla alakasız yorum yapmayın. Adamın sorusuna cevap verecekseniz verin, vermeyecekseniz eğer yorum yapmayın.
Okuma yazma var mı? Niye mesajımın başlangıç bölümünü aldın da,
Muhtemelen profilinizde Oyun Yasaklaması diye geçer.
Bu kısmını almadın? Asıl boş yorum seninki olmuş. Çok boş olmuş hem de :D

Hile kullanmayın. Profilinizde oyun yasaklamanız olduğu yazar. Ayrıca yazmasa bile kimsenin oyun zevkini mahvetmeye hakkınız yok.

Okuma yazma var mı? Niye mesajımın başlangıç bölümünü aldın
Neden yalan konuşuyorsunuz ? Ben siteyi açtığımda yorumunuzun tamamı buydu. Sonradan düzelttim diye belirtin bari. Ayrıca okuma yazma var, sizde biraz yüzsüzlük var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı