Metin 2 vs Knight Online

Metin2 demişler şaka gibi:D Knight tarzı oyun arıyorum giriyorum şuraya bakmaz olaydım deyip çıkıyorum...Sinir sistemim çöktü, çocuğun yazdığı şeye bak ''Technopat yönetimi Türkçe kurallarına oldukça önem veriyor. Öznel ile nesnel cümle arasındaki farkı kavrayamayan, 12 yıl bir bilgisayar oyunu oynayıp onun yerine cahil kalmayı tercih eden bu gibi insanları da buradan uzaklaştırmaları lazım. '' ah... Tanrım delirmek üzereyim:D

@FallenAngels1246 bak çocuk, saygı duymayı öğrenmen lazım. Ben hak ettiği şekilde cevap verdim ona. Neymiş Knight oynuyormuş gerçek ortama düşmüş biz anlamazmışız. Biz de Metin2'de ortam kurduk. Niye farklı zevkleri olan insanlara sallarsınız anlamıyorum. Yahu ben Metin2'yi seviyordum bu sizi ne ilgilendirir?

İki seçenek var birini seçen diğerine sallıyor ne garip bir ülkeyiz biz ya. Saygı...

@Cemal Gürsel bu konuda haklı. Burada 2 seçenek sorulmuş herkes kendi istediğini söylüyor burada zaten herkes aynı şeyi düşünüyor olsaydı ne bu arkadaş bu konuyu açardı, ne de biz cevaplardık. Ben 2 oyunu da zamanında oynadım, Metin2'yi biraz daha çok oynadım yalan yok tabii. Ama şu an eski tadı ikisi de vermiyor. Genelde eskisinden daha çok paraya dökülmüş durumda bu oyunlar, ben bunlar yerine Black Desert Online tercih ederim :)

İkisini de uzun süre oynamış biri olarak artık ikisi de oynanmaz fakat illa oynayacağım dersen Knight Online diyeceğim. Metin2 de rekabet ortamı çok sarmıyor insanı daha çok kişisel gelişim önemli oyunda. Ama Knight Online da ortamı güzel bir clan bulursan o bataklıktan daha zor çıkarsın :D

Knighta grafik güncellemesi gelse iyi olacağını düşünüyorum açıkçası. Mesela yansıma efektleri eklense 4 kademeli bi seviyesi olsa oyunun en düşük ayar- orta ayar- yüksek ayar- ultra.
En düşük ayar şimdiki hali olsa, orta ayar biraz daha detaylandırılmış birşekilde, yüksek ayar yansımalar eklenmiş olsa ve ultra ayarda iklimsel olaylar falan daha optimize edilmiş güzel bir şekilde knight online dünyasına eklense eminim kat kat zevk alarak oynarım. Şuanda dünyası harika ama grafikler gerçekten fazla sırıtıyor. orjinalliği bozmadan bunu başarabileceklerine inanıyorum resmi forumda da belirtmiştim Modlar gayet iyi karşılamıştı fikri.

Nostale 😃

2D2ACB69-5378-4773-BAEE-41BA9EAE0B9A.png

Knight Online veya WOW gibi oyunları oynamak nasip olmadı 🙁

Metin2'de at var ayrıca atın üstünde vurabiliyorsun ve vuruşları daha güzel Knight'daki vuruş güzel değil uzaktan büyü atmakla olmuyor Metin2'de rakibini uzaklaştırabiliryorsun

Geri
Yukarı