Metin 2 vs Knight Online

Sinan C.

Hectopat
Daha fazla  
Metin 2 ya da Knight online başlamayı düşünüyorum. 2 oyun arasındaki fark nedir, oyunların konusu ve amacı nedir?

Metin2 TR ortamı bitik şu an çok çok az oyuncu var bende şu an hesap kasıyorum 116 levelim ama işi ticarete döktüğüm için oynuyorum Knight kadar kazandırmasa da atıyor bir şeyler işte ama başlamaman daha iyi hiçbir şey yapamazsın çünkü Knight bilgin varsa başla.

O kadar kötü mü ya, ben oyunların amacını merak ediyorum aslında?
Hocam, oyunlar kötü değil. Hatta ikisi de eskilerin efsanesi. İki oyun da çok sağlam oyundur.

Ancak 2023 yılında artık bu oyunu oynayan kalmadı. PvP serverleri desen çok P2W. Ana sunucu desen zaten ana sunucuda oynayanlar ya hile yapıyor ya da item falan satıp para kazanmak için giriyor. Zevkine Metin 2 kalmadı yani. Tam olarak Knight Online'ı bilmiyorum ama o da bitti sanırım.

Bu iki oyun zamanında güzeldi, artık oynanmazlar. Amaç basit işte, klasik MMORPG oyunu. Çarını kasıp gelişiyorsun, milletle vs atıyorsun falan.

Metin2 PvP çok oynadım o yüzden TR için yorum yapamayacağım. Knight'a gelirsek oyuna başlamak bile kafadan 500TL, iki oyunda artık eğlenceden çok ticari amaçla oynanıyor o yüzden boşuna başlayıp zamanını çarçur etme. Çok heves ediyorsan PvP serverlara bakabilirsin.

İkisi de degil silkroad ama bence baslama bagimlilik yapiiyorlar isinden gucunden okulundan her şeyinden olursun hiç bulasma.

Yeni konular

Geri
Yukarı