Metin 2 vs Knight Online

Metin2 diyen kesinlikle oyun oynamamış yaşı ufak tayfadır. Knight online ile metin2yi kıyaslamak çok saçma
Metin2 de çok keyifli olmasına rağmen Knight yalnızca bir oyun değildi. Oyun içerisinde bile oyuncuların sürekli toplu haraket etmesi gerekiyordu. Metin2'yi tek başınıza oynarsınız ama Knight'ı klan olmadan sabit party olmadan oynamanız imkansız. Özellikle biz Türkiye insanı için. Klan başkanımız mert abi (şu an yaşı 39) düğünü olacağı zaman hepimize uçak bileti alıp düğüne çağırmıştı. Hey gidi günler hey :)

Metin2 diyen kesinlikle oyun oynamamış yaşı ufak tayfadır. Knight Online ile Metin2'yi kıyaslamak çok saçma.

Bu muhabbetlerde beni çok güldürüyor yıllardır. Metin2 seçen neye göre çocuk oluyor? Bu iki oyunda aynı dönemlerde çıktılar 2000'lerin başlarında ve zamanında bende dahil oynayan çoğu insan şu an evli çocuklu insanlar. Hatta bazıları senin baban yaşında bile olabilirler. Kıyaslamak saçma falan değil ayrıca. İkisi de MMORPG oyunlar ve şimdi detaylıca ele alamam üşendim ama en bariz olarak kitleleri karşılaştırırsak Metin2 ezici olarak Knight geçecektir. İki oyunu da oynadım.

Bu muhabbetlerde beni çok güldürüyor yıllardır. Metin2 seçen neye göre çocuk oluyor? Bu iki oyunda aynı dönemlerde çıktılar 2000'lerin başlarında ve zamanında bende dahil oynayan çoğu insan şu an evli çocuklu insanlar. Hatta bazıları senin baban yaşında bile olabilirler. Kıyaslamak saçma falan değil ayrıca. İkisi de MMORPG oyunlar ve şimdi detaylıca ele alamam üşendim ama en bariz olarak kitleleri karşılaştırırsak Metin2 ezici olarak Knight geçecektir. İki oyunu da oynadım.
Kim olduğunuzu bilmiyorum. Ben de ikisini uzun süre oynadım. İkisi aynı dönemlerde çıkmadılar, ikisi Türkiye'de aynı anda popüler olmadılar. 2006 yılında TR'de kim bilirdi Metin2'yi kim oynardı? 2021 yılında ne Metin2 ne Knight oynayana küçük diyebilirsiniz ikisini de oynamış nesil şu an 25-30 yaşın üstündedir. Kitle derken hangi kitleden bahsediyorsunuz? Metin2 de kitle mi var ki kitle olsun? Oyun tamami ile bireysel gelişime odaklı bir oyun 6 yıl İstiklal sunucusunda oynadım. Her türlü karşılaştırmaya saygım var ama Knight'ta hesap açıp solucan kestikten sonra Metin2 kitlesi savunanlara ayar oluyorum. Metin2 kitlesi ne kadar kanserse, Knight kitlesi o kadar iyidir. Knight ve Silkroad oynayanlar anlayacaktır. Knight klanlarını, ırk savaşlarını, ardream CZ PK'larını Metin2'nin ruhsuz bireysel savaşları ile karıştırmayın. Sunucuda 4. Loncada oynuyoruz TS'de online adam yok 😂 İkisi de P2W olmasına rağmen Knight'ta para ve yetenek aynı anda bulunması lazım. O asası oynayacak parmak lazım. 12 tane skilin CD süresini hesaplayacak kafa olması lazım. Tekrar ediyorum Metin2'yi PvP dahil olmak üzere 8 yıl oynadım. Grafik açısından önde olsa da, ne oynanış açısından ne de kitle açısından Knight kadar zor ve zevkli bir oyun değil.

Son düzenleme:
Knight için sadece jr,bdw için girip çıkıyorum. Paran varsa oynarsın,yoksa oynayamazsın şuanda. Adamlar 2 daire parası yatırıp oynuyor :)

Kim olduğunuzu bilmiyorum. Ben de ikisini uzun süre oynadım. İkisi aynı dönemlerde çıkmadılar, ikisi Türkiye'de aynı anda popüler olmadılar. 2006 yılında TR'de kim bilirdi Metin2'yi kim oynardı? 2021 yılında ne Metin2 ne Knight oynayana küçük diyebilirsiniz ikisini de oynamış nesil şu an 25-30 yaşın üstündedir. Kitle derken hangi kitleden bahsediyorsunuz? Metin2'de kitle mi var ki kitle olsun? Oyun tamami ile bireysel gelişime odaklı bir oyun 6 yıl istiklal sunucusunda oynadım. Her türlü karşılaştırmaya saygım var ama Knight'ta hesap açıp solucan kestikten sonra Metin2 kitlesi savunanlara ayar oluyorum. Metin2 kitlesi ne kadar kanserse, Knight kitlesi o kadar iyidir. Knight ve silkroad oynayanlar anlayacaktır. Knight klanlarını, ırk savaşlarını, ardream cz Pk'larını Metin2'nin ruhsuz bireysel savaşları ile karıştırmayın. Sunucuda 4. lonca da oynuyoruz TS'de Online adam yok 😂

Ben Türkiye'yi baz alarak konuşmadım ama ne olursa olsun iki oyunda şu an oynanacak gibi değil. İkisini de firmaları batırdılar ancak aralarından vakit geçirmek için seçim yapacak olsam hala önceden olduğu gibi Metin2 derdim.

Canlı pazar haline gelmiş bir oyun artık Knight ve kimse oyun niyetine oynamıyor. Türkiye'ye 2007'de geldi Metin2 sunucuları fakat 2005'ten beri dünyada oynanıyordu. Metin2 geç gelmiş olabilir ona rağmen 2007'den sonra Türkiye ve dünyada daha küresel bir hale geldi.

Knight'ın azımsanmayacak bir kemik kitlesi vardı yine de Metin2 daha kalabalıktı. Metin2'nin patlama yaptığı 2010'lu yıllarda Knight zaten düşüşteydi ve sürekli oyuncu kaybediyordu. Knight'ın en iyi zamanları 2008 falan sanırım.

Son düzenleme:
Vallahi hocam yeni bir oyun arıyorsanız bu tarz kafa dağıtmak için gidin silkroad oynayın ikisinden kat kat daha zevklidir skill efektleri kat kat daha iyi Knight'ın grafikleri çamura benziyor Metin2'de işsiz gibi oynamak gerekiyor.

Geri
Yukarı