Çözüldü Metin 2'de nasıl para kazanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Öncelikle tamam, anladım, Metin 2 boş oyun, siz ve sizin gibiler F2P'den her zaman daha iyi oyunlar oynayarak hayatınızı anlamlandırıyorsunuz. Bu kafada tayfa, ne olur siz yazmayın. Ben sizlerin çok iyi oyuncular olduğunuza gönülden inanıyorum.
Oyundan para kasmasam bile, ortam olarak güzel, sohbet falan eğlendiriyor.

42. seviye bedensel savaşçım,
40. seviye kara büyü suram var.

Birinden balık, birinden ETP kasayım diyorum çok ama çok zamanımı alıyor ve 10 milyon yang gibi bir para anca kasabiliyorum günde.
Cevher görünce de ihmal etmiyorum. Ama istediğim gibi para kazanamıyorum.

Var mıdır önerebileceğiniz bir taktik?

En üstteki yazı için kusura bakmayın, gına geldi artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam en iyi yol her zaman ricarettir, tüm piyasaya hakim olup p6 item alıp satımı yapacaksın hangi item ne kadar sürede satılır ne olur bileceksin, ya da 200 lü artı basma itemlerini ucuza alıp tekli olarak toplu satacaksın demirci orada ama en iyi yol ticaret aynası ile para kasılır.
Metin 2 oynamamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Bu oyuna çocukluk yıllarımda aşırı derecede vaktimi verdiğim için birçok şey kaybettim. Ha kaybettiklerimi kazanmak için sonra toparlamaya çalıştım ama telafi etmek birkaç yılıma mal oldu.

Hocam en iyi yol her zaman ricarettir, tüm piyasaya hakim olup p6 item alıp satımı yapacaksın hangi item ne kadar sürede satılır ne olur bileceksin, ya da 200 lü artı basma itemlerini ucuza alıp tekli olarak toplu satacaksın demirci orada ama en iyi yol ticaret aynası ile para kasılır.

Çözüm
Metin2 oynayacaksan PvP oynayıp, farm yapıp T veya hesap satmanı öneririm. Ben arada eserse yeni açılan PvP'lere girerim, 2-3 hafta farm yapar hesabı satar çıkarım.

Üst düzey yöneticilerinin panel üzerinden item üretip gerçek para karşılığı sattıği bir oyundur Metin2, biraz klişe olacak ama kesinlikle harcadığın vakti çöpe atmış oluyorsun. İlle de oynayacağım dersen üstteki arkadaşın dediği gibi şuan güzel PvP sunucular var, birkaç hafta eğlenip belli siteler üzerinden eşyalarını satabileceğin. Ayriyetten para kazanma amacıyla oynuyorsan ve MMORPG tarzını seviyorsan kesinlikle Albion Online'ı öneririm. Mantığını iyice çözersen ve yeterli vakti ayırırsan sokaktaki 10 insanın 5 inden fazla para kazanırsın.

Üst düzey yöneticilerinin panel üzerinden item üretip gerçek para karşılığı sattıği bir oyundur Metin2, biraz klişe olacak ama kesinlikle harcadığın vakti çöpe atmış oluyorsun. İlle de oynayacağım dersen üstteki arkadaşın dediği gibi şuan güzel PvP sunucular var, birkaç hafta eğlenip belli siteler üzerinden eşyalarını satabileceğin. Ayriyetten para kazanma amacıyla oynuyorsan ve MMORPG tarzını seviyorsan kesinlikle Albion Online'ı öneririm. Mantığını iyice çözersen ve yeterli vakti ayırırsan sokaktaki 10 insanın 5 inden fazla para kazanırsın.
Kolay diğerleri ve kapanıyor genelde, TR'de durum vahim ama sarıyor ortamı. Ve görevleri ile ilgi çekici bence.

Öncelikle tamam, anladım, Metin 2 boş oyun, siz ve sizin gibiler F2P'den her zaman daha iyi oyunlar oynayarak hayatınızı anlamlandırıyorsunuz. Bu kafada tayfa, ne olur siz yazmayın. Ben sizlerin çok iyi oyuncular olduğunuza gönülden inanıyorum.
Oyundan para kasmasam bile, ortam olarak güzel, sohbet falan eğlendiriyor.

42. seviye bedensel savaşçım,
40. seviye kara büyü suram var.

Birinden balık, birinden ETP kasayım diyorum çok ama çok zamanımı alıyor ve 10 milyon yang gibi bir para anca kasabiliyorum günde.
Cevher görünce de ihmal etmiyorum. Ama istediğim gibi para kazanamıyorum.

Var mıdır önerebileceğiniz bir taktik?

En üstteki yazı için kusura bakmayın, gına geldi artık.
Ticaret yapman gerekiyor.

@viserion35 hocam item yaratıp sattıklarını nereden biliyorsunuz ?
Hareket hızı efsunu olan bir ayakkabı oyuncuların pazarında çıkmıştı bundan 7-8 ay kadar önce. Biliyor musun bilmem ama ayakkabıya hareket hızı efsunu gelmez bu da itemin panelden üretildiğinin ıspatıdır.
Edit: 1-1 aynı ayakkabı COMA'nın 2018 tarihli bir videosunda görülmüştü.

Geri
Yukarı