Metin bazlı oyun tavsiyesi

metallica1983

Picopat
Oyunda seçimlerimizin gerçekten çeşitli olduğu ve bir seyleri etkilediğinizi hissettirebilen, zengin hikayeyi oyun tavsiyesi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden ama dediniz?

Hem anime vari bir oyun hem biraz qteler var fazla sevmeyebilirsiniz.
Hem anime vari bir oyun hem biraz qteler var fazla sevmeyebilirsiniz.

Ayrıca Türkçe yaması yok yani İngilizce gerektiriyor.
(Disgaea öneririm hikayeye etkiniz yok ama absürt ve komik bir hikayesi var ve ortalama seviye ing yeterli yaklaşık 500 saat götürür)

Benim aradığım tarzı biraz daha açayım. Suzerain tarzı olmasını istiyorum, yani fantastik öğeleri az olsun ancak hem metin tabanlı olsun hem de seçimlerin bir işe yarasın.

Yarıyor ancak oyunun sonu sabit oyunun ara sekanslarında katili aramanıza dayalı bir oyun danganronpa fantastik öğeden çok katil kim tarzı sp bir oyun.

Yarıyor ancak oyunun sonu sabit oyunun ara sekanslarında katili aramanıza dayalı bir oyun danganronpa fantastik öğeden çok katil kim tarzı sp bir oyun.

Disgaeanın 500 saati konusunda ciddiyim bu arada PSP'de 200-300 saat gömüp crackine bir 50-60 saat gömüp Steam'den alınca sıkıldığım için oynamadım.(destek ve kartlar için 4 TL iken aldım güzel 2-3 TL'lik kartlar çıktı)
Bakıyorum baktım. Sizin gibi oyuncular sevdi ibaresi çıktı ancak anime tarzı olduğu için benden bir hayır aldi :(.

Yani çizgi roman tarzı olarak da nitelendirilebilir ama sırf anime oyunu diye danganronpa gibi bir seri çöpe atılmamalı düşüncesindeyim(indirimlerde ucuzluyor bayağı oyunları)

Geri
Yukarı