Çözüldü metin2.exe 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eftal Canbuldu

Hectopat
Daha fazla  
Açmak istediğim exe bir PvP server exesidir resmi bir exe değil oyunun orijinal versiyonunda herhangi bir sorun yaşamıyorum aldığım hata 0xc000007b hatasıdır.

Procman log çıktım ulaşmak için tıklayın.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar dilerim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-21 005715.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-21 005715.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bunu buraya siz mi attınız elle?

C:\Users\eftal\Desktop\Full client\d3dx9_26.dll

Öyle ise silin. Paketi ile kurun:

Client içerisindeki DLL dosyalarını farklı bir yere taşıyın ve sonrasında Client'i tekrar açıp dosya doğrulamasını başlatın. Yanlışım yoksa otomatik olarak dosyaları doğrulamalı. Sorun hakkında da bizimle sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Client içerisindeki DLL dosyalarını farklı bir yere taşıyın ve sonrasında Client'i tekrar açıp dosya doğrulamasını başlatın. Yanlışım yoksa otomatik olarak dosyaları doğrulamalı. Sorun hakkında da bizimle sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Öyle bir sistem yok. Server kendi kurduğum bir server. Haliyle dosya doğrulama gibi bir istemci sistemi yok. Neden kaynaklandığını da henüz çözemedim. Başka bir cihazda açılıyor fakat benim cihazda açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman tekrar raporu alın. Önce raporlamayı başlatıp oyunu başlatın ve hata penceresini kapadıktan sonra da raporlamayı durdurun. Sonra da bizimle dosyayı paylaşırsanız sevinirim.

Çözüm

Evet ben attım. Şimdi söylediğiniz gibi silip DirectX aracı ile tekrar kurulum yaptım ancak sonuç aynı.

Geri
Yukarı